Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Emīlijas ielā nepareizi kurinot, nākas saukt ugunsdzēsējus


atlikušas 250 zīmes


Emīlijas ielā nepareizi kurinot, nākas saukt ugunsdzēsējus

Ceturtdienā, 11. janvārī, 2018 | BIRKAS: drošība , ugunsgrēks , Emīlijas iela
Izdrukāt Ziņot

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Trešdien pulksten  23.45 saņemts izsaukums uz Emīlijas ielu, kur, kā liecināja saņemtā informācija, dzīvojamās mājas kāpņu telpā jūtami dūmi. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka trīsstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī ir spēcīgs piedūmojums, kas radies nepareizas apkures ierīces ekspluatācijas dēļ. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja piedūmotās telpas.

Iestājoties aukstākam laikam, VUGD aicina iedzīvotājus iztīrīt dūmvadus, pārbaudīt apkures ierīces un uzstādīt dūmu detektorus! Ja iepriekš minētās lietas vēl nav izdarītas, VUGD aicina neatlikt rūpes par savu drošību uz nākamo apkures sezonu un iztīrīt skursteni, kā arī paaicināt sertificētu speciālistu pārbaudīt apkures ierīču un iekārtu tehnisko stāvokli!

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 42 izsaukumus – 18 ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki