Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Festivāls "Summer Sound" aizvadīts mierīgi


atlikušas 250 zīmes


Festivāls "Summer Sound" aizvadīts mierīgi

Pirmdienā, 06. augustā, 2018 | BIRKAS: Summer Sound , narkotikas
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Zaiga Šteina

Nedēļas nogalē notikušajā pludmales festivālā "Summer Sound" par sabiedrisko kārtību un drošību rūpējās arī Valsts policija. Īīpašs akcents tika likts uz narkotisko vielu aprites kontroli.

Pasākuma teritorijā strādāja Valsts policijas un Valsts ieņēmumu dienesta Muitas Kriminālpārvaldes kinologi ar suņiem, informē Valsts policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.

Pirmajā festivāla dienā reģistrēti 15 notikumi par narkotiskajām vielām – 12 administratīvās lietvedības un 3 kriminālprocesi, otrajā dienā  uzsāktas piecas administratīvās lietvedības par glabāšanu un lietošanu. Personas uz aizdomu pamata par atrašanos narkotisko vielu ietekmē tika nogādātas pārbaužu veikšanai. Dažos gadījumos pie festivāla apmeklētājiem tika atrastas, iespējams, narkotiskās vielās. Tās tika izņemtas, un ir uzsāktas pārbaudes, lai precizētu atrasto vielu sastāvu.

Pirmajā pasākuma dienā saistībā ar festivālu kopumā reģistrēti 24 notikumi, no tiem pārsvarā zādzības, otrajā dienā – 20.

Tika veikta ceļu satiksmes uzraudzība, tostarp alkohola pārbaudes transportlīdzekļu vadītājiem, lai pārliecinātos, vai šoferi pie stūres nav sēdušies alkohola reibumā. Festivāla teritorijā aizturēts arī viens vīrietis par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Policija telšu pilsētiņā aizturējusi trīs personas par zādzībām no vairākām teltīm. Jāpiemin, ka garnadžu notveršanā ļoti palīdzēja iedzīvotāju atsaucība – telšu pilsētiņas iemītnieki, pamanot aizdomīgu personu rosīšanos, nekavējoties izsauca policiju, kas ieradās notikuma vietā un personas aizturēja.  

Policija uzsver, ka, neskatoties uz kuplo pasākuma apmeklētāju skaitu,  kopumā svētki ir aizritējuši mierīgi un pozitīvā gaisotnē.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki