Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Garāžu kooperatīvā konflikta laikā pielieto šaujamieroci


atlikušas 250 zīmes


Garāžu kooperatīvā konflikta laikā pielieto šaujamieroci (2)

Pirmdienā, 17. decembrī, 2018 | BIRKAS: huligānisms , nelegālie ieroči , Mastu iela
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Valsts policija

Piektdien, 14.decembrī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, garāžu kooperatīvā ir atskanējuši šāvieni. Ierodoties notikuma vietā, tika aizturētas divas personas.

Vienai personai tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.
 
14.decembrī ap pulksten 22 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Mastu ielas garāžu kooperatīvā ir atskanējuši šāvieni. Valsts policijai, ierodoties notikuma vietā, vairāki cilvēki norādīja uz vīriešiem, kuri jau devās prom. Garāžu kooperatīva teritorijā tika aizturēts viens, 1964.gadā dzimis vīrietis, bet veicot neatliekamus meklēšanas pasākumus īsā laikā tika aizturēts arī otrs, 1974.gadā dzimis vīrietis.
 
Noskaidrots, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā starp vairākām personām ir izcēlies konflikts, kā rezultātā tika pielietots šaujamierocis. Neviena persona nav cietusi. Pārmeklējot teritoriju, uz garāžas jumta tika atrasts šaujamierocis, kuru tur uzmeta 1964.gadā dzimis vīrietis brīdī, kad bēdzis prom no policijas.
 
Jaunākajam vīrietim tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu, taču vecākajam ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Neviens no vīriešiem policijas redzeslokā līdz šim nebija nonācis. Ieroči no abām personām ir izņemti un tiem ir noteiktas ekspertīzes.
 
Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par huligānismu, ja tas izdarīts, lietojot ieročus, kā arī citus miesas bojājumu nodarīšanai izmantojamus priekšmetus. Tāpat ir uzsākts kriminālprocess par šaujamieroča, šaujamieroča būtisko sastāvdaļu, šaujamieroča munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča, sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas  Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.


Sludinājums

hexe
15:00 | 17/12/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

vai tiešām "irliepaja" veidotājiem nepietiek prāta,lai neliktu šaujamieroču bildes,kurās no ekrāna tiek tēmēts uz portāla lasītāju

Jeblonskis
01:08 | 18/12/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Nopietni, pistole?
Kā tad šoreiz nebija jānosauc par "pistolei līdzīgu priekšmetu"?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki