Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Glābēji no Liepājas piedalās mācībās Klaipēdā


atlikušas 250 zīmes


Glābēji no Liepājas piedalās mācībās Klaipēdā

Ceturtdienā, 14. decembrī, 2017 | BIRKAS: VUGD , mācības , Klaipēda
Izdrukāt Ziņot
Glābēji šovasar mācībās Liepājā.
Glābēji šovasar mācībās Liepājā.
FOTO: Publicitātes

Šodien Klaipēdā notiek mācības, kurās pilnveidos Latvijas un Lietuvas glābēju un ūdenslīdēju sadarbību cilvēku glābšanā uz ūdens

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Anete Strazdiņa, mācībās piedalīsies 28 glābēji no VUGD Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1. un 2.daļas un pārstāvji no Liepājas Pašvaldības policijas, Ventspils Pašvaldības policijas, Klaipēdas apriņķa ugunsdzēsības un glābšanas pārvaldes un Neringas pašvaldības akciju sabiedrības "Neringos komunalininkas".

Šīs būs jau otrās teorētiskās apmācības, kas Klaipēdā tiek organizētas projektā "Koordinācijas attīstība un kapacitātes palielināšana glābējiem Baltijas jūras piekrastē".

Teorētisko mācību laikā tiks pilnveidota Latvijas un Lietuvas glābēju sadarbība un pieredzes apmaiņa, kas saistīta ar glābšanas darbiem uz un zem ūdens. Apmācībās pārrunās glābēju sagatavošanu un drošību ūdenī un uz ledus, glābēja pienākumus, glābšanas paņēmienus u.c. tēmas.

Šajā projektā VUGD Latvijā jau ir īstenojis divas teorētiskās apmācības glābējiem un ūdenslīdējiem, bet vēl vienas mācības jau notikušas Lietuvā. Pēc otrajām teorētiskajām apmācībām Klaipēdā abās valstīs tiks organizētas apjomīgas praktiskās mācības.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki