Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Gribēja izmest atkritumus tam neparedzētā vietā


atlikušas 250 zīmes


Gribēja izmest atkritumus tam neparedzētā vietā

Ceturtdienā, 26. jūlijā, 2018 | BIRKAS: atkritumi , Roņu iela , narkotikas , Radio iela , atskurbtuve
Izdrukāt Ziņot

Trešdien, 25.jūlijā ap pulksten 14.50 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Roņu ielā, ievēroja, ka pie sadzīves atkritumu konteineriem atrodas automašīna ar atvērtu bagāžas nodalījumu.

Kāda sieviete no tā pie atkritumu konteineriem novietoja dažādus sadzīves atkritumus tam nolūkam neparedzētā vietā. Uzrunājot 1977.gadā dzimušo sievieti, tika noskaidrots, ka viņa nedzīvojot mājās, kurām paredzēti minētie atkritumu konteineri. Sievietei tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 75.panta 1.daļas, informē pašvaldības policijas pārstāvis  Kaspars Vārpiņš.

Vēl 25.jūlijā ap pulksten 2.10 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Radio ielā guļot cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās, tika ievērotas divas guļošas personas. Uzrunājot personas, noskaidrojās, ka abas ir stiprā reibuma stāvoklī, līdz ar to 1990.un 1987.gadā dzimušie vīrieši tika aizturēti un nogādāti īslaicīgās aizturēšanas telpās atskurbšanai. Veicot personu mantu apskati, pie 1987.gadā dzimušā vīrieša tika atrasts polietilēna maisiņš ar nezināmas izcelsmes augu valsts maisījumu, līdz ar to pēc atskurbšanas viņš tika nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki