Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Iedzīvotaji vēršas policijā par vētras bojājumiem


atlikušas 250 zīmes


Iedzīvotaji vēršas policijā par vētras bojājumiem

Pirmdienā, 15. decembrī, 2014 | BIRKAS: vētra , drošība
Izdrukāt Ziņot
FOTO: liepaja.lv

Liepājā reģistrēti vairāki notikumi, kas saistīti ar vētras radītiem postījumiem – lielākoties stihijas laikā cietuši transportlīdzekļi, kuri bojāti gan krītošu koku, gan dažādu citu priekšmetu dēļ.

13.decembrī ap pulksten 4.10 Rīgas ielā nolūzis koks uzkritis automašīnai "Ford Mondeo". Bet ap pulksten 6 Raiņa ielā norauts jumts uzkritis automašīnai "Citroens Berlingo". Savukārt pulksten 9.15 saņemta informācija par to, ka Sakņu ielā dzīvoklim norauts balkons.

Klaipēdas ielā kādai automašīnai "Audi A6" ir uzkrituši celtniecības gruži, bojājot jumtu un priekšējo vējstiklu. A. Pumpura ielā automašīnai BMW ir uzkritis metāla gabals, bojājot motora pārsegu. Brīvības ielā automašīnai "Opel Astra" uzkrita koks, radot bojājumus, bet Kraukļu ielā automašīnai "Opel Vivaro" ir uzkritis žogs, bojājot to. Laivu ielā konstatēts, ka vējš izgāzis sētu ar visu stabu, bet Zirņu ielā – vārtus, tos izlaužot no eņģēm. Uliha ielā automašīnai "Nissan Juke" uzkritis svešķermenis, bojājot motora pārsegu. Negadījumos cietušo nav.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki