Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Iespējams, atrasti cilvēka kauli, nozagti kapu pieminekļi


atlikušas 250 zīmes


Iespējams, atrasti cilvēka kauli, nozagti kapu pieminekļi

Piektdienā, 20. jūlijā, 2018 | BIRKAS: zādzība , nāve , dzērājšoferi
Izdrukāt Ziņot

Par satraucošiem aizvadītās diennakts notikumiem informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova.

19.jūlijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Dienvidu kapsētā ir konstatēta kapu pieminekļu zādzība. Kopumā ir nozagti seši kapu pieminekļi, radot vairāku tūkstošu eiro lielu materiālo zaudējumu. Tajā pašā dienā Liepājā, Lielā ielā kāds jaunietis konstatēja, ka no viņa somas ir nozagts mobilais telefons. Savukārt Liepājā, Siguldas ielā konstatēts, ka no kāpņu telpas ir nozagts velosipēds. Valsts policija precizē zādzības apstākļus un notikumos iesaistītās personas.

19.jūlijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Rucavas novadā, Dunikas pagastā pie dīķa ir atrasti, iespējams, cilvēka kauli. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un tiek nozīmētas ekspertīzes.

20.jūlijā ap pulksten 2.10 Valsts policijā saņemta informācija no Aizputes novada pašvaldības policijas par to, ka Aizputes pagastā ir apturēta automašīna “Mitsubishi”, kuru vadīja 1995.gadā dzimis vīrietis. Vīrietis automašīnu vadījis, būdams alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Savukārt automašīnai nav veikta tehniskā apskate un apdrošināšana. Vīrietis tika aizturēts un Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess. Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību  (transportlīdzekļa vadīšanas tiesības noteiktā kārtībā nav iegūtas vai ir atņemtas) un ja vadītājs atrodas alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem. 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki