Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izdomā uzbrukumu ar cirvi un zagļa ielaušanos


atlikušas 250 zīmes


Izdomā uzbrukumu ar cirvi un zagļa ielaušanos (3)

Pirmdienā, 08. aprīlī, 2019 | BIRKAS: huligānisms
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 4.aprīlī, ap pulksten 1 Valsts policijā saņemta informācija no liepājnieka par to, ka viņam kāda persona uzbrūk ar cirvi un nazi.

Ierodoties norādītajā adresē, likumsargus sagaidīja zvanītājs un paskaidroja, ka dzīvoklī ir viņa paziņa, ar kuru viņš pirms tam bija lietojis alkoholu, un viņam ir cirvis un nazis. Jāpiemin, ka policijas ierašanās brīdī dzīvokļa durvis bija aizslēgtas un atslēga atradās pie dzīvokļa īpašnieka, kā arī, pārbaudot dzīvokli, neviena persona netika sastapta.

Šis pēdējās pusotras stundas laikā bija jau otrais izsaukums – iepriekš vīrietis zvanīja policijai un informēja, ka viņš savā dzīvoklī ir aizturējis zagli un viņam nepieciešama policijas palīdzība, lai zagli savaldītu, taču arī šajā gadījumā informācija neapstiprinājās. Vīrietis policijas ierašanās brīdī atradās 2,34 promiļu reibumā.

Vīrietim par viltus izsaukumu tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Valsts policija atgādina, ka par ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citu speciālo dienestu apzināti nepamatotu izsaukšanu uzliek naudas sodu no 35 līdz 140 eiro.

Savukārt par apzinātu informācijas izplatīšanu par nepatiesu notikumu vai apzinātu nepatiesa notikuma inscenēšanu, kā rezultātā ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citi speciālie dienesti atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam pienākumam tiek iesaistīti reaģēšanā uz šādu informāciju vai notikumu, uzliek naudas sodu no 35 līdz 210 eiro, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.


Sludinājums

ha ha
15:44 | 08/04/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Lai satiktu bargo policistu?

Jeblonskis
19:13 | 08/04/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Varētu uzlikt maksimālo!
Piegriezušies tie debīlie perdeļi. Policija nodarbināta ar kaukādiem debīliķiem, zagļus ķert nav laika.

Policija
09:13 | 09/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Dzērums-izsaukums - sods- atkārtots izsaukums-otrs sods-parāds-ūtrupe= bepajumtnieks. Bet tā visa varēja nebūt, ja saprotot, ka persona nav adekvāta, to nogādā slimnīcā un atindē no alkohola. Bet pēc likuma jau viss ir pareizi - vainīgais sodīts un priekņiekam prēmija.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki