Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izpurina tā saukto „legālo narkotiku” tirgotavas (galerija)


atlikušas 250 zīmes


Izpurina tā saukto „legālo narkotiku” tirgotavas (galerija) (6) Policija pārbauda

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 30. novembrī, 2012 | BIRKAS: reids , Policija , VUGD , VDI , narkotikas , Gints Ešenvalds , VID
Izdrukāt Ziņot
Uz maisiņiem ar vīraku (?) rakstīts, ka to saturs nav domāts "cilvēkiem un dzīvniekiem".
Uz maisiņiem ar vīraku (?) rakstīts, ka to saturs nav domāts "cilvēkiem un dzīvniekiem".

Piektdienas pēcpusdienā Valsts policija, sadarbībā ar Valsts darba inspekciju, VID muitas kinologu un ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, pārbaudīja trīs tirdzniecības vietas.

Reida mērķis bija pārbaudīt, vai visi trīs tā sauktie veikali darbojas likumīgi un vai preces, ko tie tirgo, nesatur nelegālas vielas.

Kā portālam sacīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa priekšnieks Gints Ešenvalds, šī ir plānveida pārbaude, un izvēlētas tās tirdzniecības vietas, par kurām policijai ziņots, ka bērni, kas saindējušies ar tā sauktajiem vīrakiem, tos iegādājušies tieši šajos veikalos.

Pārbaude vienlaikus noritēja trīs vietās – „kaljanos.lv”, Siena ielā 8, „Laimes salā” Pumpura ielā 16 un „Germes” Piltenes ielā 5.

Kā atzina viens no policijas darbiniekiem, tirgotava Siena ielā 8 „vismaz izskatās pēc veikala”, atšķirībā, piemēram, no Piltenes 5, kur vienīgā „prece” bijusi gar sienām izkarināti t-krekli un kastīte ar baltu pulveri – „ūdenspīpju tīrīšanas līdzekli” – zem kases aparāta.

Veikalā „kaljanos.lv” tik tiešām ir vismaz lete un divas vitrīnas – viena ar ūdenspīpēm, otra ar dažādas formas un etiķešu kastītēm un trīs izmēru mazos polietilēna maisiņos safasētu tādu kā sasmalcinātu sienu vai garšvielām. Šīs preces cenas svārstās no Ls 2 līdz Ls 10.

Bet uz vienas no kastītēm, ko rotā marihuānas lapu attēli, rakstīts: „Pure hemp smoking tips” (angl. īsti marihuānas smēķēšanas uzgaļi).

Savukārt uzlīme uz polietilēna maisiņiem, ko policijas darbinieki izņem no pārdevējas somas (starp citu, uzmanību tiem pievērsa muitas kinologa suns), vēsta, ka tajā esošie sasmalcinātie izkaltētās zāles stiebri ir „Tusolago farfara – unikāls smaržvielu maisījums”, kas „aktīvi papildina telpu ar skābekli, harmonizē dvēseli, prātu un ķermeni”.  

Ja pirms tam nebūtu dzirdējusi stāstu, ka šajos maisiņos nereti var atrast visparastākos siena krikumus, kas apsmidzināti ar „Dihlofosam” līdzīgu indi, varbūt patiešām noticētu rakstītajam. Diemžēl daudzi jaunieši un pusaudži notic.

Bet kas patiesībā atrodas šajos aizdomīgajos maisiņos, uzzināsim tikai pēc tam, kad būs veiktas ekspertīzes.

Veikals Siena ielā 8 pārbaudītājiem ir īsts „atradums” – aizdomas par dažādiem pārkāpumiem ir gan VUGD (ugunsdzēšamā aparāta nav u.c.), gan Darba inspekcijai (vienai no pārdevējām nav darba līguma), gan policijai (sešas, dažādās vietās noglabātas aploksnes ar naudu, izņemtie maisiņi ar „zāli” u.c.).

Turpat uz vietas tiek rakstīti akti, protokoli, paskaidrojumi.

Reida kopīgos rezultātus uzzināsim pirmdien, pēc tam, kad būs apkopoti visu pārbaudē iesaistīto dienestu ziņojumi.Attēli:

Reidā piedalījās vairāku struktūru pārstāvji. Nauda, kas glabājās zem pārdevējas dibena. Šie priekšmeti no pārdevējas somiņas pievērsa apmācītā suņa uzmanību. Gadījumam, ja parādīsies jauna prece.

Sludinājums

???
10:46 | 01/12/12
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Kā tādas šausmas vispār drīkst pastāvēt? Tur apkārt spieto pat mazi bērni!

Interesanti -
11:13 | 01/12/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

vīraki komplektā ar pīpi?

ha
12:54 | 01/12/12
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Sesk ! Es negribu , ka manā pilsētā pastāv šādi midzeņi !
Tu esi vecis , vai kas ?

11
13:30 | 03/12/12
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tiešām domā ka ir vērts?

Viņš nav vecis
11:42 | 02/12/12
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

viņš ir mūsu SAULE!

:P
12:10 | 07/12/12
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

http://manabalss.lv/marihu-nas-dekriminaliz-cija/show?mode=all&type=top

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki