Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jūras ielā aiztur iereibušu vīrieti ar, iespējams, ieroci


atlikušas 250 zīmes


Jūras ielā aiztur iereibušu vīrieti ar, iespējams, ieroci (4)

Piektdienā, 26. oktobrī, 2018 | BIRKAS: nelegālie ieroči , grafiti , huligānisms , atskurbtuve , Lielā iela , Jūras iela
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 25.oktobrī, ap pulksten 17.50 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Jūras ielā, ievēroja uz soliņa sēdošu vīrieti, kurš, kā izskatījās, sarunājās ar sevi un vicināja rokas.

Vēršoties pie vīrieša, lai pārliecinātos, ka viņam nav vajadzīga palīdzība, tika konstatēts, ka vīrietis atrodas stiprā reibuma stāvoklī. Sarunājoties ar vīrieti, tika ievērots, ka zem atvērtas virsjakas viņam atrodas plecu josta ar ieroču maksti, kurā atradās šaujamierocim līdzīgs priekšmets.

Pašvaldības policijas darbinieki nekavējoties ieguva ierocim līdzīgo priekšmetu no vīrieša, lai novērstu iespējamo apdraudējumu apkārtējiem. Tā kā 1969.gadā dzimušais vīrietis bija stiprā reibuma stāvoklī, viņš tika nogādāts pašvaldības policijas pagaidu turēšanas telpās atskurbšanai, pēc kuras viņš un ierocim līdzīgais priekšmets (iespējams – pneimatiskais ierocis) tika nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

26.oktobrī ap pulksten 00.25 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Lielā ielā kāda persona apķēpā ēku. Ierodoties notikuma vietā, minētā persona uz vietas neatradās, taču aculiecinieks aprakstīja personas vizuālo izskatu.

Nekavējoties apsekojot tuvāko apkārtni, aprakstam atbilstošā persona tika pamanīta pie citas ēkas Lielā ielā. Pamanot personu, tika ievērots, ka tā apķēpā jau citu ēku. Ieraugot Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas operatīvo transportlīdzekli, minētā persona ātri uzvilka mugursomu un devās prom. 1996.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un veicot mantu apskati, tika konstatēts, ka viņam somā atradās vairāki krāsu baloniņi. Tā kā 1996.gadā dzimušais vīrietis atradās alkohola reibumā, viņš tika ievietots atskurbtuvē, pēc kuras viņš nodots Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai. Tika noskaidrots, ka aizturētais jaunietis nakts gaitā bija apķēpājis vairākus īpašumus.


Sludinājums

jopcik popcik
12:12 | 26/10/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Ko var mūžīgi irst ? Kāds liekas? Kāds iespējams ? KĀDAM mudakam (policijā) jābūt lai neredzētu un neatšķirtu ieroci , Vai žurnaļugas mudaki ka ieroci nav redzējuši iespējams

Jaunliepāja
23:06 | 26/10/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Ierocim līdzīgs priekšmets- no maizes izgatavota forma, koka imitācija, veikalā pirkta kopija, bērnu spēļmantiņa, utt. ! Kad beigsies šī informācijas uzurpācija? Jā paši nevar noskaidrot , tad izdomājiet savu kritēriju! Ps. Tas nav tikai par jums. Tā ir vispārējā idiotiska tendence.

jopcik popcik
07:46 | 27/10/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Ir gadijies lasīt -Aizturēts vīrietis ar nazim līdzīgu priekšmetu Viņi pat nazi nav redzējuši

IEspējams
07:23 | 28/10/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

tantele audzēja marihuānu bet nu dikti aplauzās visas Latvijas priekšā!IESPĒJAMS!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki