Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kā pērn veicies nelegālā alkohola apkarošanā


atlikušas 250 zīmes


Kā pērn veicies nelegālā alkohola apkarošanā (1)

Ceturtdienā, 30. janvārī, 2014 | BIRKAS: nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes
Izdrukāt Ziņot

Apkopota informācija par likumsargu sekmēm nelegālā alkohola un tabakas apkarošanā. Pērn samērā daudz reizes cilvēki izvēlējušies anonīmi ziņot par pārkāpējiem.

Kā portālu informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākais speciālists Dairis Anučins, pērn policijas mājaslapā ievietotajā kartē iedzīvotāji 64 reizes anonīmi norādījuši iespējamās adreses, kur nelegālo alkoholu izgatavo vai tirgo. Turpat iedzīvotāji informējuši arī par citiem pārkāpumiem un aizdomām par tiem.

Savukārt Liepājas pašvaldības policijas preses pārstāvis Kaspars Vārpiņš ziņo, ka 2013.gadā šajā jomā uzsāktas 112 administratīvās lietvedības. Vairums no tām ir par nelegālā alkohola iegādāšanos (72) un par nelegālā alkohola glabāšani, pārvietošanu, ražošanu (38).

Tāpat pērn likvidētas trīs ražotnes, bet Valsts policijai kriminālprocesam par glabāšana lielos apmēros nosūtīti četri materiāli.

Kopumā 2013.gadā pašvaldības policija izņēmusi 539,83 litrus kandžas, 94,6 litrus šķaidīta spirta, 772 litrus brāgas, 12 560 nelegālās cigaretes un 3 ražošanas iekārtas.


Sludinājums

Ne tā?
14:54 | 30/01/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Un kur tā kandža un spirts paliek? Konfiscēto gaļu un augļus parasti ved uz zooloģisko dārzu. Konfiscēto alkoholu vajadzētu vest uz nakts patversmi Flotes ielā.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki