Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Konflikta laikā sabojā viesu nama inventāru


atlikušas 250 zīmes


Konflikta laikā sabojā viesu nama inventāru

Otrdienā, 07. maijā, 2019 | BIRKAS: zādzība , huligānisms
Izdrukāt Ziņot

4.maijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā kādā viesu namā konflikta laikā vīrietis ir sabojājis viesu nama inventāru – salauzis gultu un izdemolējis telpas.

Valsts policija notikuma vietā aizturēja 1987.gadā dzimušu vīrieti, notiek izmeklēšana kriminālprocesā. Saskaņā ar Krimināllikuma 185.panta 1.daļu, par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
 
3.maijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Brīvības ielā pie Liepājas Olimpiskā centra jaunieši mēģina nozagts velosipēdu. Aculiecinieki šajā gadījumā ātri noreaģēja un informēja par redzēto Valsts policiju. Likumsargiem notikuma vietā izdevies aizturēt trīs jauniešus vecumā no 7 – 13 gadiem. 5.maijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Pīlādžu ielā no kāpņutelpas ir nozagts kalna velosipēds melnā, zaļā un zilā krāsā.

6.maijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Mirdzas Ķempes ielā automašīnai "BMW" ir sabojāta slēdzene, kā arī bojāts cimdu nodalījums un nozagtas dažādas mantas. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki