Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kriminālvajāšanai nodod lietu par nelegālām cigaretēm


atlikušas 250 zīmes


Kriminālvajāšanai nodod lietu par nelegālām cigaretēm

Pirmdienā, 22. maijā, 2017 | BIRKAS: kriminālprocess , nelegālās cigaretes
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Valsts policija

Valsts policija aizvadītās nedēļas beigās kriminālvajāšanas uzsākšanai prokuratūrai nodevusi kriminālprocesu  par tabakas izstrādājumu pārvadāšanu un uzglabāšanu.

Aprīļa vidū Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki Liepājā apturēja automašīnu "Toyota", kurā tika konstatētas vairākas kastes ar cigaretēm bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Kopumā konfiscētas 70 000 cigaretes jeb 3500 cigarešu paciņas "Premjer" un "NZ",

informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu), ja tā izdarīta ievērojamā apmērā. Izmeklēšanas laikā tika izņemta arī automašīna, kura tika izmantota nelegālo cigarešu pārvadāšanai, un aizturēts transportlīdzekļa vadītājs, 1967.gadā dzimis vīrietis, kurš iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā. Vīrietim ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta zaudējumu aprēķinu, noziedzīgo darbību rezultātā valstij nodarīti 8 540 eiro lieli zaudējumi par nenomaksātiem nodokļiem.

Par šādu noziegumu soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki