Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kungu ielā uziet ievērojamu daudzumu nelegālā alkohola


atlikušas 250 zīmes


Kungu ielā uziet ievērojamu daudzumu nelegālā alkohola (2)

Otrdienā, 06. decembrī, 2016 | BIRKAS: nelegālais alkohols , Kungu iela
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Valsts policija

Decembra sākumā Valsts policijas darbinieki aizturēja vīrieti, kurš kādā neapdzīvotā ēkā Kungu ielā glabāja ievērojamu daudzumu nelikumīgā alkohola, informē Valsts policija.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki decembra sākumā konstatēja, ka Liepājā, Kungu ielā kādā adresē tiek uzglabāts nelikumīgs alkoholisks dzēriens. Policijā tika ierosināts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu, ja tas izdarīts lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu.

Kriminālprocesa ietvaros izņemti aptuveni 240 litri nelikumīgā alkoholiskā dzēriena. Uz aizdomu pamata par nelegālā alkohola uzglabāšanu lielos apmēros tika aizturēts 1967.gadā dzimis vīrietis, kurš arī iepriekš bijis nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem pārkāpumiem.  Šobrīd vīrietim noteikts ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Turpinās pirmstiesas izmeklēšana, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes  Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.


Sludinājums

).....)))))
12:26 | 06/12/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Ja tas ir Eldars, tad esmu vairakka parliecinats, ka turpinas tirgot tapat ka to dara jau gadiem ))))

sveiciens policijas dienā
13:30 | 06/12/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kad beidzot pieķers "točku" Laivu ielā? Jau ap 10 gadus tirgo un neviens, neko!?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki