Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā atsavina gandrīz pusmiljonu nelegālu cigarešu


atlikušas 250 zīmes


Liepājā atsavina gandrīz pusmiljonu nelegālu cigarešu

Ceturtdienā, 16. jūnijā, 2016 | BIRKAS: nelegālās cigaretes , nelegālais alkohols
Izdrukāt Ziņot

Maijā Valsts policijas kādā īpašumā Liepājas pilsētā atsavināja 458 700 dažādu marku cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes marķējuma, kā arī 250 litrus nelegālā alkohola.

Uz aizdomu pamata par šo likumpārkāpumu izdarīšanu Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki aizturēja divas personas – 53 un 42 gadus vecus vīriešus. Tā kā abi aizturētie iepriekš nebija nonākušas policijas redzeslokā par līdzīga rakstura pārkāpumiem, tad šobrīd personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Saistībā ar konstatētajiem pārkāpumiem policijā ir uzsākti divi kriminālprocesi. Viens no tiem ir ierosināts pēc Krimināllikuma 221. panta 3. daļas par  tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja tas izdarīts lielā apmērā. Savukārt otrs kriminālprocess uzsākts pēc Krimināllikuma 221.2 panta 3. daļas par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā. Par šāda veida pārkāpumiem personām var tikt piemērots sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Uzsākto kriminālprocesu ietvaros, likumsargi turpina pirmstiesas izmeklēšanu, lai noskaidrotu vēl citas detaļas, kas saistītas ar šo atklāto likumpārkāpumu, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Daiga Valdmane.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki