Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā bija jāglābj putns, dega sodrēji un atkritumi


atlikušas 250 zīmes


Liepājā bija jāglābj putns, dega sodrēji un atkritumi (1)

Piektdienā, 08. decembrī, 2017 | BIRKAS: VUGD , ugunsgrēks , putni
Izdrukāt Ziņot

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Vakar pulksten 15.46 tika saņemts izsaukums uz Pāvilostas ielu Liepājā, kur dega atkritumi 1,5 kvadrātmetra platībā. Pulksten 16.11 ugunsgrēks likvidēts.

Pulksten 17.40 VUGD saņēma izsaukumu uz Pļavu ielu Liepājā, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji. Plkst. 18.03 ugunsgrēks likvidēts.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu (pulksten 14.01) Rojas ielā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas ventilācijas šahtā bija iesprūdis putns. Ugunsdzēsēji glābēji putnu atbrīvoja un palaida brīvībā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 48 izsaukumus – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet 2 no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa.


Sludinājums

Sharon George Credit
02:22 | 11/12/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Pieteikties uz savu ātru un ērtu aizdevumu ar 3% procentu likmi. mēs piedāvājam 24 stundu tiešsaistes finanšu kredītu pakalpojumu ar 4 stundu kredīta piegādes pakalpojumu. Sazinieties ar mums šodien, lai iegūtu plašāku informāciju pa e-pastu: sharon_solution@hotmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki