Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā izņem daudz nelegālo cigarešu un alkohola


atlikušas 250 zīmes


Liepājā izņem daudz nelegālo cigarešu un alkohola

Otrdienā, 09. jūnijā, 2015 | BIRKAS: nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes
Izdrukāt Ziņot

Maijā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) darbinieki Liepājā izņēmuši kopumā vairāk nekā 209 000 nelikumīgu cigarešu un tonnu nelegālā alkohola.

VP KRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki 27.maijā Liepājā, Brīvības ielā, garāžu kooperatīvā konstatēja, ka divi vīrieši kādā no garāžām un arī automašīnās uzglabāja nelikumīgus tabakas izstrādājumus un nelikumīgu alkoholisko dzērienu.

Par šo faktu tika uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros veiktas neatliekamās izmeklēšanas darbības un izņemti dažādu marku nelikumīgi tabakas izstrādājumi – 118 400 cigaretes, kā arī ap 1000 litru nelikumīga alkoholiskā dzēriena. Kriminālprocesa ietvaros abas personas tika aizturētas, abām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Viens no vīriešiem jau iepriekš sodīts par  pārkāpumiem, kas saistīti ar nelikumīgu akcīzes preču apriti.

 Maija mēneša sākumā Liepājā tika konstatēts, ka vēl kāds vīrietis pārvadā nelikumīgus tabakas izstrādājumus. Arī šajā gadījumā uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros izņemtas 90 930 cigaretes bez LR akcīzes marķējuma. Vīrietis aizturēts, viņam  piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Abos kriminālprocesos pirmstiesas izmeklēšana turpinās.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki