Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājnieki cietuši no krāpšanas internetā


atlikušas 250 zīmes


Liepājnieki cietuši no krāpšanas internetā

Pirmdienā, 25. jūnijā, 2018 | BIRKAS: krāpšana , internets , zādzība
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no ndtv.com

21.jūnijā divas personas sociālā vietnē "Facebook" pēc it kā paziņas lūguma nosūtīja kodu uz kādu tālruņa numuru, kā rezultātā viņu telefonu rēķinam tika pieskaitīti gandrīz 70 eiro.

Savukārt kāda persona ir konstatējusi, ka caur viņas "Facebook" kontu paziņām ir izsūtīta vēstule ar lūgumu pārskaitīt naudas summu uz nezināmu kontu. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, ikdienā, sazinoties ar cilvēkiem internetā, atceries par piesardzību! Piemēram, ja interneta sarakstē saņem aizdomīgu vai neierastu lūgumu no sava paziņu loka, pirms uzticies – pārbaudi vai to tiešām ir sūtījis konkrētais cilvēks.

22.jūnijā ap pulksten 9 konstatēts, ka Šķēdes ielas daudzdzīvokļu namā no kāpņutelpas ir nozagti divi bērnu autosēdeklīši. Valsts policija precizē notikušā apstākļus un aicina iedzīvotājus neatstāt sev piederošas mantas citiem pieejamā vietā.

Pat ja kāpņutelpa ir aizslēdzama, kā tas bija arī šajā gadījumā, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova.

 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki