Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mājas iedzīvotājs kāpņu telpā aiztur demolētājus


atlikušas 250 zīmes


Mājas iedzīvotājs kāpņu telpā aiztur demolētājus

Trešdienā, 02. janvārī, 2019 | BIRKAS: atskurbtuve , huligānisms , Jaunais gads , narkotikas
Izdrukāt Ziņot

29.decembrī ap pulksten 18.51 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no daudzdzīvokļu namiem Eduarda Tisē ielā, kāds mājas iedzīvotājs aizturējis vairākus jauniešus.

Jaunieši esot demolējušies nama kāpņu telpā. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās un tika konstatēts, ka izsists viens no kāpņutelpas stiklojumiem. 2004.un divi 2003.gadā dzimušie jaunieši tika aizturēti un nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, informē pašvaldības policija Kaspars Vārpiņš.

Vēl 29.decembrī ap pulksten 20.50 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, par to, ka vienā no Oskara Kalpaka ielā esošajiem pagalmiem guļot kāda persona. Ierodoties notikuma vietā, uz ielas tika pamanīts vīrietis, kurš daļēji gulēja uz ceļa braucamās daļas. Uzrunājot personu, tā kļuva agresīva, uzvedās neadekvāti, kā arī centās uzbrukt policijas darbiniekiem.

Nogādājot agresīvo personu pagaidu turēšanas telpās, persona turpināja agresīvi uzvesties. Veicot personas apskati, netika sajusta alkohola reibumam raksturīgā specifiskā alkohola smaka izelpā, līdz ar to radās aizdomas, ka persona ir iespējams lietojusi kādas citas apreibinošās vielas. Tā kā turpinājās personas neadekvātā uzvedība, tika pieņemts lēmums personu nodot mediķu aprūpē, lai uzmanītu un neapdraudētu personas veselības stāvokli. 1997.gadā dzimušajam vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Aizvadītā 2019.gada sagaidīšana Liepājā Pašvaldības policijas darbiniekiem noritējusi visnotaļ mierīgi. Iedzīvotāju izsaukumi pārsvarā bija saistīti ar nepareizi novietotām automašīnām dzīvojamo māju pagalmos, kā arī saistībā ar ģimenes konfliktiem. Konstatēti 9 pārkāpumi, savukārt pagaidu turēšanas telpās atskurbšanai ievietotas 7 personas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki