Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mātei aizbraucot, mazs bērns paliek naktī uz ielas


atlikušas 250 zīmes


Mātei aizbraucot, mazs bērns paliek naktī uz ielas

Pirmdienā, 28. janvārī, 2019 | BIRKAS: vecāku atbildība , Krūmu iela , drošība
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 26.janvārī, ap pulksten 2.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Krūmu ielā uz ielas atrodoties bērns bez pieaugušajiem.

Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās, uz ielas atradās informācijas sniedzējs un 2013.gadā dzimis zēns. Kā zēns paskaidroja, tad kopā ar mammu devies ciemos. Kamēr pieaugušie atradušies virtuvē, viņš sēdējis istabā un skatījies multfilmas. Pēcāk pieaugušie izgājuši no dzīvokļa, bet zēns pie loga redzējis, ka visi iekāpj automašīnā un dodoties projām. Zēns izbijies un skrējis laukā pakaļ mammai, bet viņa jau bija aizbraukusi. Pēc tam puika vairs nav spējis tikt atpakaļ kāpņu telpā, jo nav zinājis durvju kodu.

Apsekojot dzīvokli, tika konstatēts, ka tajā neviens iekšā neatrodas, taču virtuvē uz galda atradās vairākas atvērtas alkohola pudeles. Tā kā dzīvoklī neatradās neviena persona un zēnu nebija iespējams nogādāt nevienam pieaugušajam, kurš varētu viņu pieskatīt, sadarbībā ar Valsts policiju tika pieņemts lēmums, ka puika dosies uz Valsts policiju. Pašvaldības policijas darbinieki vēl uzkavējās notikuma vietā, cerot sagaidīt bērna māti, tomēr līdz pulksten 3.45 tā arī neviens dzīvoklī neuzradās. Par minēto gadījumi informēti atbildīgie dienesti lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Pašvaldības policija izsaka pateicību informācijas sniedzējam, tādējādi pasargājot bērnu no iespējamās traģēdijas, informē policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Savukārt 25.janvārī ap pulksten 12:55 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka pie Dunikas ielas esošās ūdenstilpes atrodoties nepilngadīgi bērni, kuri dodoties uz ledus. Ierodoties notikuma vietā, pie ūdenstilpes tika pamanīti trīs bērni un vienam no viņiem bija slapjš apģērbs un apavi. Bērni paskaidroja, ka pirms īsa brīža bija ielūzis ledū, tādēļ arī viņam ir slapjš apģērbs. 2011.gadā dzimušais samirkušais zēns tika nogādāts dzīvesvietā un nodots vecākiem, kuriem tika atstāta pavēste par ierašanos Nepilngadīgo lietu nodaļā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki