Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Metalurgu ielā uziet nelegālo alkoholu un tabaku


atlikušas 250 zīmes


Metalurgu ielā uziet nelegālo alkoholu un tabaku

Otrdienā, 20. septembrī, 2016 | BIRKAS: nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , Metalurgu iela
Izdrukāt Ziņot

Pašvaldības policija informē, ka otrdien no rīta vienā no dzīvokļiem Metalurgu ielā tās darbinieki uzgājuši vairāku veidu nelegālo alkoholu un arī tabakas izstrādājumus.

20.septembrī ap pulksten 9 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Analītiskās nodaļas darbinieki, pārbaudot informāciju par iespējamo nelikumīgu alkoholisko dzērienu un nemarķēto tabakas izstrādājumu glabāšanu un realizāciju vienā no dzīvokļiem Metalurgu ielā, konstatēja, ka 1970.gadā dzimusī sieviete pie sevis dzīvesvietā glabā divas 25 litru tilpuma kannas ar apmēram 40 litriem bezkrāsainu šķidrumu, kas pēc saņemtās informācijas un ārējām pazīmēm varētu būt nelegālais alkohols (šķaidīts spirts) un vienu 5 litru kannu ar apmēram 3,5 litriem brūnganu šķidrumu, kas pēc saņemtās informācijas un ārējām pazīmēm varētu būt nelegālais alkohols (kandža).

Kopējais nelegālā alkohola daudzums apmēram 43,5 litri. Pie sievietes dzīvesvietā tika konstatēti arī tabakas izstrādājumi bez Latvijas akcīzes nodokļa markām (1000 gab.). Nelegālais alkohols un nemarķētie tabakas izstrādājumi tika izņemti no sievietes dzīvesvietas, kā arī viņai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpšanu (sods no 70 līdz 700 eiro) un uzsākta administratīvā lietvedība par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu, informē pašvaldības policijas preses pārstāvis Kaspars Vārpiņš.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki