Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nedēļas nogalē daudz negadījumu ar automašīnām


atlikušas 250 zīmes


Nedēļas nogalē daudz negadījumu ar automašīnām

Pirmdienā, 07. novembrī, 2011 | BIRKAS: autoavārija , nelegālā degviela , zādzība , dzērājšoferi
Izdrukāt Ziņot
Sestdien smaga avārija notika pie Nīcas, kur automašīnas un mikroautobusa sadursmē dzīvību zaudēja kāda sieviete.
Sestdien smaga avārija notika pie Nīcas, kur automašīnas un mikroautobusa sadursmē dzīvību zaudēja kāda sieviete.
FOTO: policija.

Valsts policija ziņo, ka aizvadītās nedēļās nogalē fiksēti dažādi ar autotransportu saistīti negadījumi. Gan braukšana dzērumā, gan zādzības.

4. novembrī pulksten 22.45 1988. gadā dzimis šoferis vadīja automašīnu "Opel Vectra" pa Radio ielu, iespējams, atrodoties narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. Tika pārbaudīts arī 1992.gadā dzimis pasažieris, pie kura atradās viņam nepiederoša pase, kā arī vēl divi 1981. un 1993. gadā dzimuši pasažieri, kuri, iespējams, atradās narkotisko vai psihotropo vielu iespaidā. Visi četri nogādāti Liepājas reģionālajā slimnīcā ekspertīzes veikšanai. Uzsākta administratīvā lietvedība. Pie viena no pasažieriem atradās mobilais tālrunis, ko tas bija "paprasījis" citam jaunietiem. Tālrunis atdots īpašniekam.

Bet 5. novembra naktī ap pulksten 2.20 Ģenerāļa Baloža ielas un Pulkveža Brieža ielas krustojumā, pārbaudot automašīnu "BMW 530", tika konstatētas divas 25 litru tilpuma kannas ar dīzeļdegvielu, kurām vadītājs nevarēja uzrādīt izcelsmi apliecinošus dokumentus, kā arī šļūtenes. Radās aizdomas par degvielas zagšanu, tomēr no rīta kļuva zināms, ka ar degvielas izcelsmi viss ir kārtībā.

6. novembrī pulksten 4.40 1979.gadā dzimis šoferis vadīja "Opel Vectra" pa Klaipēdas ielu  alkoholisko dzērienu ietekmē. Alkohola koncentrācija izelpas gaisā 1,75 promiles.

6. novembrī pa dienu Atmodas bulvārī iesniedzējs konstatēja, ka, iespējams, pielāgojot atslēgas, iekļūts automašīnas salonā un nozagtas dažādas mantas vairāk nekā 100 latu vērtībā.

Bet pulksten 17.00 M. Ķempes ielā, cits iesniedzējs  konstatēja, ka viņam piederošai automašīnai "Hyundai" ir sasists labās puses stikls, bet nekas nav pazudis.

4. novembrī dienas laikā notikušas divas zādzības no dzīvokļiem – M. Ķempes ielā un Ugāles ielā. No dzīvokļiem nozagta nauda un rotaslietas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki