Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nedēļas nogalē fiksēts daudz zādzību; aicina uzmanīties


atlikušas 250 zīmes


Nedēļas nogalē fiksēts daudz zādzību; aicina uzmanīties

Pirmdienā, 27. novembrī, 2017 | BIRKAS: zādzība , autoavārija , nelegālās cigaretes
Izdrukāt Ziņot

Valsts policija informē, ka pagājušās nedēļas nogalē Liepājā daudzi cietuši no garnadžiem. Policija aicina iedzīvotājus būt modriem un ziņot par aizdomīgām personām.

Kā informē policijas preses pārstāve Signe Šteinberga, 23.novembrī pulksten 10 Piltenes ielā iesniedzējs konstatēja, ka no neaizslēgta dzīvokļa nozagtas zeltlietas. Uzsākts kriminālprocess.

24.novembrī ap pulksten 16.13 Eduarda Tisē ielā kādas daudzdzīvokļu mājas bēniņos uzlauztas durvis, sabojāta slēdzene. 25.novembrī pulksten 8.50 Siļķu ielā uzlauzti trīs pagrabi un vīrietim nozagts velosipēds. Uzsākts kriminālprocess. Savukārt 26. novembrī saņemta informācija par to, ka Matrožu ielā, uzlauzti vairāki pagrabi. Arī uzsākts kriminālprocess.

25. novembrī pulksten 4 Krūmu ielā iesniedzēja konstatēja, ka pēc bāra apmeklējuma ir pazudusi viņas soma, kurā atradās nauda, dokumenti un bankas karte, no kuras noņemta nauda.

Tajā pašā dienā Viršu ielā, veicot administratīvo apskati kādas sievietes dzīvesvietā, tika atrastas un izņemtas 860 cigaretes bez akcīzes markām. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Pulksten 15.09 Pulvera ielas un 14.novembra bulvāra krustojumā 1971. gadā dzimusi sieviete izbrauca ar automašīnu "Opel Zafira" uz galvenā ceļa un izraisīja sadursmi ar "Audi A6", kuru vadīja 1995.gadā dzimis vīrietis. Cietušo nav. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki