Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nesāks kriminālprocesu par draudiem deputātam Agešinam


atlikušas 250 zīmes


Nesāks kriminālprocesu par draudiem deputātam Agešinam (11)

Svētdienā, 14. aprīlī, 2013 | BIRKAS: Linards Grantiņš , Valērijs Agešins , Saskaņa , Helsinki-86 , Drošības policija , drošība
Izdrukāt Ziņot
Saeimas deputāts Valērijs Agešins.
Saeimas deputāts Valērijs Agešins.
FOTO: Inga Kundziņa, A.F.I.

Drošības policija (DP) nesāks kriminālprocesu par cilvēktiesību aizstāvēšanas grupas "Helsinki - 86" izveidotāja Linarda Grantiņa draudiem Saeimas deputātam Valērijam Agešinam (SC).

Agešins aģentūrai LETA pastāstīja, ka nesen no Drošības policijas saņēmis atbildi, kurā teikts, ka noziegums nav noticis un Grantiņa izdarībās nav nozieguma sastāva.

"Drošības policija norāda, ka draudiem jābūt reāliem. Tas, manā skatījumā, nozīmē to, ka tiesībsargājošās iestādes aktīvi rīkosies tikai tad, ja kādu tautas kalpu smagi piekaus vai nogalinās. Līdz ar to esmu vīlies mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā," uzsvēra Agešins.

Deputāts gan neplāno izmantot savas tiesības un Drošības policijas lēmumu par kriminālprocesa nesākšanu nepārsūdzēs prokuratūrā. Tāpat viņš neplānojot tiesāties ar Grantiņu, jo viņa uzdevums bija pievērst uzmanību problēmai par to, ka atsevišķas radikāli noskaņotas personas var darīt ko vēlas.

"Tas ir aicinājums kopīgiem spēkiem padomāt, kas notiktu, ja kāds Latvijas pilsonis piedraudētu, piemēram, Vācijas parlamenta deputātam. Es domāju, ka viņš jau sen būtu nogādāts uz Vāciju rokudzelžos, jo tur ar šādām lietām nejoko. Es negribu glorificēt tautas kalpus, taču kaut kādai kārtībai ir jābūt. Pašlaik kārtības nav - kamēr tu neesi piekauts vai nogalināts, neviens nepakustēsies," uzsvēra Agešins.

Deputāts atgādina, ka pat tādā gadījumā, ja nenotiek fizisks uzbrukums Latvijas likumdošana paredz, ka par draudiem internetā var sākt kriminālprocesu, turklāt Grantiņš savu paziņojumu nerakstīja anonīmi.

Jau ziņots, ka Agešins vērsās DP ar lūgumu izvērtēt nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK līdzpriekšsēdētāja Raivja Dzintara izteikumus par 9.maiju un Latvijas ienaidniekiem. Laikraksta 27.februāra numurā bija publicēta intervija ar Dzintaru, kurā viņš teicis: "9.maijs ik gadu mums atgādina, ka joprojām esam apdraudēti, ka eksistē rusifikācijas draudi un ka joprojām te dzīvo milzīgs skaits Latvijas ienaidnieku, kuri pirmajā izdevīgajā mirklī aizmirsīs visu, kas solīts no tribīnes vai naturalizācijas eksāmenos, un nodos Latvijas valsti."

DP par Dzintara izteikumiem kriminālprocesu atteicās sākt saistībā ar to, ka nav izdarīts noziedzīgs nodarījums.

Pēc Agešina paziņojuma par vēršanos pie likumsargiem par Dzintara izteikumiem interneta vietnē "www.tautastribunals.eu" esot publicēti rusofobiski apzīmējumi, kā arī draudi deputātam. Agešins, piemēram, nodēvēts par "krievu nacistu", "okupantu švali", "nacistveidīgo slepkavu". "Tu un tavi tautas brāļi tuvākā laikā saņemsiet to, ko esat pelnījuši. Nav iznācis satikt nevienu tautu, kura par krieviem būtu izteikusies pozitīvi," rakstīts iepriekšminētajā interneta vietnē. Draudētāji arī sola, ka atriebība būs prātam neaptverama, jo upuru skaits ir neaptverams.

Šo mājaslapu "www.tautastribunals.eu" izveidojis Vācijā dzīvojošais Latvijas cilvēktiesību aizstāvēšanas grupas "Helsinki - 86" izveidotājs Linards Grantiņš, kurš sevi pasludinājis par Latvijas Republikas tautas tribunāla (LRTT) priekšsēdētāju.

Ņemot vērā iepriekšminēto, Agešins lūdza Drošības policiju izvērtēt arī "www.tautastribunals.eu" rakstīto.


Sludinājums

K.
16:02 | 14/04/13
ZIŅOT
(-5)
(3)
+

Neviens tam okupantam nedraudēja. Tādi agešini ir drauds Latvijai paši par sevi.

Olafēns
17:49 | 14/04/13
ZIŅOT
(-4)
(2)
+

Izlasot publikāciju Tautas Tribunālā, ko pats L. Grantiņš atbildēja šim darbonim, nācās arī saprast, cik liels draugs viņam ir Viktors Kusiņš Ulberts no "Kurzemes Vārds" , publicēdams šo ziņu Liepājas dzeltenajā presē, dodoties ceļojumos, nāk galvā secinājums, ka šis žurnālists cīnītājs, kā viņam pašam varētu likties, saņem nepamatotus honorārus, lai šādas muļķības publicētu, nesen "KV" lasīju, kā V. Kusiņš Ulberts apskauž kāda latviešā "PORSCHE" un citus automobīļus, bet 'Liepājas Metalurgs" sakarā nekur nevaru izlasīt šī pseidocīnītāja rakstus, sakarā ar "LM" mazajām algām strādniekiem, (Paverdzināšanu) to īpašnieku "PORSCHE", "BMW", "MERCEDES" un citiem auto un ne tikai to!!!!! Vai tas liecina, ka uzvārdu Kusiņš, nomainījušais žurnālists Viktors Ulberts, žurnālistikas Prostitūta? Katrs secinājumus, lai izdara pats, no Marokas pārbraukušais žurnālists, ja viņu tā varētu dēvēt, jūtas ļoti labi čakarējot cilvēkus!!!!!! IrLiepāja varētu uzrakstīt kādu rakstu šajā sakarā!!!!!

Olafēns
17:52 | 14/04/13
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Un noskaidrot žurnālista viedokli-paskaidrojumus, kāpēc mēs atklāsmes rakstus neredzam no V.Ulberta, "LM" sakarā, jo Ulbertam ir skaidrs, ka īsti riktīgi tas nav, ja priekšnieks brauc ar jaunu "MERCEDES" mašinu, bet strādnieks saņem 300Ls mēnesī!!!!!

Olafēns- kruķim
19:26 | 14/04/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Pilnīgi piekrītu, tikai Kūsu Viktors apmelo uzņēmējus, kuri nav pietuvināti Liepājas domei, bet par tiem kuri ir, un diezgan labi šķērdē nodokļu maksātāju naudu, tur šis rakstvedis klusē, KĀPĒC? Par to ir stāsts!!!!

kruķis
18:55 | 14/04/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nepiekrītu, ja esi uzņēmējs un dod darbu citiem, Tev ir tiesības braukt ar tādu automāšīnu, kādu Tu esi nopelnījis godigā darbā. Ja uzņēmums strādā ar peļnu- ta brauc kaut ar privāto lidmašīnu uz darbu. Un 300 LVL, nav tā mazākā alga Liepājā. Cita lieta, ja uzņēmums iet uz bankrotu, tad gan īpašnieks, iespējams, var glābt situāciju pārdodot savus īpašumus. Bet tas jau cits stāsts.

Olafēns
18:01 | 14/04/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

http://tautastribunals.eu/?p=13320

zemene
18:57 | 14/04/13
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

vienalga neatbalstu šādus naidīgus izteikumus, vienalga pret ko tie būtu vērsti- krieviem, vāciešiem vai latviešiem. Šādi izteikumi tikai liecina par intelekta trūkumu vai par ārkārtīgi lieliem mazvērtības kompleksiem, bet ticiet, tie nedara godu mums, latviešiem.

Olafēns- zemenei
19:29 | 14/04/13
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Jā nedara, tikai atceries, ka arī tu, ja kādreiz pāriesi ceļu, kādam no šie Liepājas krējuma darboņiem, tad tu pilnībā sapratīsi un izjutīsi uz savas ādas, kāpēc tāda un ne savādāka leksika!!!!!!!

KKK
19:02 | 14/04/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Agešins - Keša sabiedrotais

wewe
21:19 | 14/04/13
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

krievs (ar dažiem izņēmumiem) - tā tak ir diagonoze!
Nekad viņš nemācīsies citu valodu, kultūru, nelasīs citu tautu grāmatas - lielummānijas un lielkrievu šovinisms! Tikai kulaks viņiem ir pārliecināšanas arguments.....

Kauns
15:33 | 15/04/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Man kauns par saviem tautiešiem ! Inteliģents, gudrs vīrietis !

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki