Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nolauztos apgaismes stabus atjaunos pēc 25.janvāra


atlikušas 250 zīmes


Nolauztos apgaismes stabus atjaunos pēc 25.janvāra (1)

Otrdienā, 24. janvārī, 2017 | BIRKAS: Komunālā pārvalde , apgaismojums , autoavārija , Zirņu iela , Kungu iela
Izdrukāt Ziņot
FOTO: aculiecinieks

Vēl 8.janvāra vakarā Kungu un Zirņu ielu krustojumā notika kravas automašīna "Iveco" sadursme ar "Golf", kā rezultātā tika nolauzts apgaismes stabs. Tas divu nedēļu laikā nav atjaunots.

Lai noskaidrotu kavēšanās iemeslus, portāls vērsās pie Komunālā pārvalde sabiedrisko attiecību speciālista Aigara Štāla. Kā informēja Štāls, decembrī un janvārī ceļu satiksmes negadījumu dēļ pilsētā ir bojāti apgaimojuma balsti ne tikai Zirņu un Kungu ielas krustojumā, bet arī Grīzupes, Ganību, Brīvības un Cukura ielā, kopumā – pieci apgaismojuma balsti.

"Nākošajā nedēļā visu bojāto balstu vietās plānojam uzstādīt jaunus. "Komunālā pārvalde" ir izsludinājusi cenu aptauju par šādu darbu veikšanu. Cenu aptaujas atbilžu iesūtīšanas termiņš ir 25.janāris. Šāds apgaismojuma infrastruktūras sabojāšanas gadījumu skaits īsā termiņā iepriekš nav piedzīvots," skaidro Štāls.


Sludinājums

Jeblāns Turbāns
21:24 | 24/01/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Pag, es tā nesaprotu, cik bojāti stabi jāsakrāj lai ierosinātu konkursu?
Vai katram baķim ar stabiem ir jāizsludina jauns konkurss? Kapēc nevar tos stabus uzticēt NOMAINĪT TIEM KAS TOS IELIKA?!?!?!?
Es piemēram negribētu grābstīties gar tādu figņu ko iepriekšējais iespējams ielicis nepareizi. Pēc tam vel būšu vainīgs. Tas kas iesāka tas lai arī turpina!

Un vel pie tam, esmu redzējis vairākas šīs nolauztās pamatnes Mārupē. Visas lūzt 1 vietā - tur kur caurumi kabeļu ievadiem. Rezultātā kabeļi tiek bojāti!, un rezerves tur zemē vairs nav! JA gribi mainīt, jāmaina viss posms līdz nākamajam stabam!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki