Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Novērošanas kamerā fiksē, kā nozog telefonu


atlikušas 250 zīmes


Novērošanas kamerā fiksē, kā nozog telefonu

Otrdienā, 23. maijā, 2017 | BIRKAS: zādzība , dzērājšoferi , Fontaine palace
Izdrukāt Ziņot

Pirmdien, 22.maijā, ap pulksten 7 videonovērošanas kamerā Dzirnavu ielā pie atpūtas vietas fiksēts, kā kāds vīrietis terasē paņēma telefonu, kurš bija atstāts uz galdiņa.

Telefons atdots īpašniekam un cietušajam pretenziju nav. Valsts policija atgādina neatstāt savas mantas bez pieskatīšanas publiskās vietās. Šajā gadījumā veiksme bija telefona īpašnieka pusē – videonovērošanas kamerās notikums tika laicīgi pamanīts, taču ir gadījumi, kad iedzīvotāji pēc kāda laika konstatē, ka bez uzraudzības atstātā manta ir pazudusi un viņiem nav ne jausmas, kurš garāmgājējs to būtu varējis paņemt.  

22.maijā ap pulksten 20.30 Slimnīcas ielā 1968.gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,3 promiļu ietekmē. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Par šādu pārkāpumu velosipēda un mopēda vadītājam uzliek naudas sodu 120 eiro apmērā.

Tajā pašā dienā ap pulksten 20.50 Baltijas ielā kāds vīrietis konstatēja, ka no kāpņu telpas nozagts kalnu velosipēds sarkanā krāsā. Valsts policija precizē zādzības apstākļus.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki