Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nozog maku ar bankas karti un klātpieliktu PIN kodu


atlikušas 250 zīmes


Nozog maku ar bankas karti un klātpieliktu PIN kodu (1)

Pirmdienā, 19. septembrī, 2016 | BIRKAS: zādzība , drošība , dzērājšoferi , miesas bojājumi , Spoku koks , nelegālais alkohols
Izdrukāt Ziņot

Piektdien policija kārtējo reizi informēta par gadījumu, ka no personas konta cits ir noņēmis naudu. Tas bijis iespējams, jo no maka tikusi nozagta bankas karte ar tai klāt pievienotu PIN kodu.

Policija pārbauda iespējamo zādzības veicēju uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, kā arī atgādina par saudzīgu un drošu personisko datu un maksāšanas līdzekļu glabāšanu, maksimāli nodrošinoties pret nepatīkamiem pārsteigumiem

16.septembrī pulksten 18.10 Jelgavas ielā 1948.gadā dzimis šoferis, vadot automašīnu "Chrysler" uzbrauca 1964.gadā dzimušai gājējai, kura šķērsoja brauktuvi. Cietusī nogādāta slimnīcā ar ķermeņa sasitumiem. Policija noskaidro negadījuma apstākļus.

17.septembrī pēc pusnakts pamanīts, ka Jūrmalas parkā kāds cilvēks kāpj "Spoku kokā". Iespējams, šādi izklaidējies kāds 1999. gadā dzimis jaunietis, kura motīvus skaidro policija.

Veicot virkni pārbaužu 17. septembra naktī un 18. septembra rītā, fiksētas vairākas personas, pie kurām atrasti dažādi tilpumi pašdarinātā alkohola, kā arī vienā gadījumā glabātas cigaretes bez Latvijas republikas akcīzes marķējuma. Uzsāktas sešas administratīvās lietvedības.

Tajā pašā dienā pulksten 16.25 Kūrmājas un Celtnieku ielas krustojumā 1989.gadā dzimis vīrietis, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē (2,74 promiles), vadīja automašīnu BMW 525.


op
15:49 | 19/09/16
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

tas pats kas vinnet loterija :)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki