Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Osipova tēvu atzīst par vainīgu sabiedriskā miera traucēšanā


atlikušas 250 zīmes


Osipova tēvu atzīst par vainīgu sabiedriskā miera traucēšanā (2)

Ceturtdienā, 01. oktobrī, 2015 | BIRKAS: tiesa , huligānisms , Jurijs Osipovs , Jevgeņijs Osipovs
Izdrukāt Ziņot

Organizācijas "Dzimtā valoda" pārstāvja Jevgēņija Osipova tēvu Juriju Osipovu par bungu spēlēšanu pēc pulksten 23 tiesa sodījusi ar 120 eiro naudas sodu, informē Kurzemes apgabaltiesa.

Tiesa lietu apelācijas kārtībā izskatīja ceturtdien, pasludinot nolēmumu, ar kuru grozīja pirmās instances tiesas spriedumu, ar kuru Jurijam Osipovam tika piemērots 140 eiro naudas sods, nosakot, ka viņš sodāms ar 120 eiro naudas sodu to aģentūra BNS uzzināja.

Pārējā daļā tiesas spriedums atstāts nemainīts. Kurzemes apgabaltiesas spriedums stājas spēkā ceturtdien, tas nav pārsūdzams.

Aģentūra BNS augusta sākumā jau vēstīja, ka ar Liepājas tiesas spriedumu atstāts negrozīts Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas priekšnieka Normunda Dīķa lēmums, ar kuru pret organizācijas "Dzimtā valoda" pārstāvja Jevgēņija Osipova tēvu Juriju Osipovu par miera traucēšanu - bungu spēlēšanu pēc plkst.23 vakarā, ierosināta administratīvā pārkāpuma lieta.

Līdz ar to tiesa 6.augustā noraidīja Jurija Osipova sūdzību par Dīķa lēmumu.

Aģentūrai BNS Jevgēņijs Osipovs iepriekš pastāstīja, ka viņa tēvs jau kopš jaunības dienām ir muzikants un spēlē bungas," taču viņš to dara tikai līdz pulksten 22 vakarā, viņš pat uzliek modinātājpulksteni, lai nekļūdītos ar laiku".

Viņš paskaidroja, ka viņa tēvam, kurš dzīvo mājas pirmajā stāvā, ar dažiem kaimiņiem - vecmāmiņām - par kaķu barošanu bijis sadzīvisks strīds. Jurijam Osipovam nav paticis, ka "kaķi piemēslo", tāpēc viņam ar kaimiņienēm šā iemesla dēļ izcēlies konflikts.

"Un viņas [kaimiņienes] uzrakstīja sūdzību [iesniegumu policijā], ka viņš pēc pulksten 23 spēlē bungas. Lai gan tā nav patiesība, " informēja Osipova dēls.

Administratīvā pārkāpuma lieta pret Juriju Osipovu ierosināta pēc Administratīvo pārkāpumu kodeksa panta par sabiedriskā miera traucēšanu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību vai bezkaunīga rīcība, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, iestāžu, uzņēmumu (uzņēmējsabiedrību) vai organizāciju darbu (sīkais huligānisms).


Sludinājums

dzimtā valoda
18:25 | 01/10/15
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

- Dakter, mani kaimiņi nav gluži normāli. Vakar viņi līdz trijiem naktī dimdināja pa sienu.
- Un ko Jūs darījāt?
- Es? Neko, turpināju spēlēt bungas.

Kašķe
20:56 | 01/10/15
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Citam būtu jāiztiek ar 50 vai pat 25 euro sodu. bet Jevgeņija Osipova tēvam- sāds tāds sods nav piemērojams! Un kāpēc Juriju Osipovu organizācijas "Dzimtā valoda"pārstāvis , sauc par Jevgēņija Osipova tēvu? Kaut kā otrādi- jevgeņijs ir Jurija dēls... Tad kāpēc par manu vectēvu nerakst\īt, ka viņš ir Kašķes, kas jūt līdzi netaisni vajātajiem, teva tēvs?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki