Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Osipovus par PSRS karoga izkāršanu pie mājas nesodīs


atlikušas 250 zīmes


Osipovus par PSRS karoga izkāršanu pie mājas nesodīs (11)

Pirmdienā, 13. maijā, 2013 | BIRKAS: Jevgeņijs Osipovs , Jeļena Osipova , Par dzimto valodu , Vaiņodes 19
Izdrukāt Ziņot

Valsts policijā (VP) netiks ierosināta lietvedība saistībā ar PSRS karoga izkāršanu pie Lindermana partijas "Par dzimto valodu" līdera Jevgeņija Osipova privātmājas Liepājā.

Šajā gadījumā nav konstatēts pārkāpums, aģentūru LETA informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Liepājas Pašvaldības policija, kas konstatēja karoga izkāršanas faktu, administratīvo lietvedību neierosināja, bet nodeva informāciju Valsts policijai, kas pārkāpumu nav konstatējusi. Liepājas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš jau iepriekš pieļāva, ka nav pamata ierosināt lietvedību, jo Latvijā nav aizliegts izkārt citas valsts, piemēram, Lietuvas, karogu, savukārt aizliegums izmantot PSRS simboliku pašlaik nav stājies spēkā.

Kā ziņots, 9.maijā partijas "Par dzimto valodu!" vienīgā kandidāte Liepājā Jeļena Osipova pie privātmājas Vaiņodes ielā 19, Liepājā, kur dzīvo viņas ģimene, izkārusi PSRS karogu ar sirpja un āmura simboliku.

Karoga uzvilkšanu filmējis viņas vīrs, viens no partijas "Par dzimto valodu" līderiem Jevgeņijs Osipovs. Karogs pie mājas plīvojis pāris stundas.

Osipovs skaidrojis, ka šādi viņi protestē pret gaidāmajiem likuma grozījumiem, kas paredz aizliegt publiska pasākuma apmeklētājiem un dalībniekiem izmantot bijušās PSRS, Latvijas PSR un nacistiskās Vācijas karogus, ģerboņus, himnas un simboliku.

Pie mājas Vaiņodes ielā 19 joprojām ir arī ielas nosaukuma plāksne, uz kuras ielas nosaukums norādīts latviešu un krievu valodā. Valsts valodas centrs Osipovam saistībā ar šo plāksni iepriekš piemēroja 75 latu naudas sodu. Osipovs to apstrīdēja tiesā, taču tā viņa sūdzību noraidīja. Par Liepājas tiesas spriedumu viņš iesniedza apelācijas sūdzību Kurzemes apgabaltiesā, taču arī tā nelēma par labu Osipovam. Apgabaltiesas spriedums nav pārsūdzams.


Sludinājums

£
18:47 | 13/05/13
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

PP pautu dveeseles,juutas stiri apmierinaati,ka luuk Padomju okupaacijas karoga izkaarshana Liepaajaa, nav sodaama lieta ! Vini tak nirdz par Jums,pautu dveeseles !

Latviešu torpēda
22:23 | 13/05/13
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Šitādi Latvijas nīdēji jāpatriec no Latvijas tālu aiz Urālu kalniem.

Saraksts nr.3 'MŪSU ZEME
22:21 | 13/05/13
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Pēc vēlēšanām sauksim pie atbildības Dīķi par bezdarbību.

Usr
19:13 | 13/05/13
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Ko tad sis portāls telo?Pasi tacu kopā ar Kosaku sadarbojas.

Kāpēc???
19:16 | 13/05/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Kāpēc raksts atkārtojas? Lai vairāk visu šo lietu popularizētu ???

Dramaturgs
23:18 | 13/05/13
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Tautai nelieši jāzin sejā.

Kāpēcītim
20:58 | 13/05/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Tāpēc, lai latviešus sapurinātu. Vismaz tos, kas vēl ir palikuši. Citādi, liekas palikuši tikai tādi kāpēcīši, kuri izliekas par beigtiem, neredz un negrib redzēt, kur nu vēl rīkoties, kamēr piektā kolonna paliek aizvien bezkaunīgāka.

Nezinītis
21:56 | 13/05/13
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Nu, sapurināja. Kas tālāk? Kam vieglāk? Kas mainās? Krievu modi karināt lupatus uz balkoniem,bet grīdas tepiķus pie sienām tas neizmainīs.

£
09:22 | 14/05/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Cik minos,arii legionaarus pa Centraalkapiem izdzenaaja ,tas pats Diikis ar Osipovu !Esmu paarlicinaats,ka okupantu karogs Liepaajaa, izkaarts ar Diika atlauju !

sviests
10:26 | 14/05/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Kaa taadus cuukas var nesodiit? Viņiem vispār pienāktos tāds pats sods kāds okupācijas slaikā tiem kas atļāvās izkārt Latvijas karogu!

Hitlers
17:55 | 14/05/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Ja es būtu utains smerdelis, kuru dzemdējusi nodzērusies padomju okupante, es arī pie savas majas izkārtu PSRS sarkano lupatu!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki