Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pabeidz izmeklēšanu pret sievieti, kas cietumā ienesa marihuānu


atlikušas 250 zīmes


Pabeidz izmeklēšanu pret sievieti, kas cietumā ienesa marihuānu

Otrdienā, 21. martā, 2017 | BIRKAS: kriminālprocess , narkotikas , cietums
Izdrukāt Ziņot

Gada sākumā Liepājas cietuma darbinieki aizturēja sievieti, kura kādam ieslodzītajam centās ienest marihuānu. Cietuma darbinieki sievieti nodeva Valsts policijas amatpersonām.

5.janvārī Liepājas cietumā tika aizturēta sieviete, kura centās nodot narkotiskās vielas personai, kurai ievietota ieslodzījuma vietā. Sieviete ieradās uz īslaicīgu satikšanos cietumā un, veicot viņas pārmeklēšanu, cietuma darbinieki konstatēja, ka viņa virsdrēbēs bija paslēpusi narkotiskās vielas – 0,7 g marihuānu. Cietuma darbinieki sievieti aizturēja un nodeva Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbiniekiem.

Pārbaudot 1984.gadā dzimušās sievietes personību, tika noskaidrots, ka viņa jau iepriekš bija nonākusi policijas redzeslokā par cita rakstura noziegumu izdarīšanu.

Valsts policijā tika ierosināts kriminālprocess par narkotisko, psihotropo vielu nodošanu personām, kuras ievietotas ieslodzījuma vietās. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz sešiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.
Sievietei ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Valsts policija ir pabeigusi kriminālprocesa izmeklēšanu un nodevusi to tālāk prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki