Bezvēsts pazudusi, braucot no Rīgas uz Liepāju

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt

Jau gandrīz trīs nedēļas tiek meklēta bez vēsts pazudusi 16 gadus veca meitene Olita Čerņikova, kura pazušanas dienā grasījās doties no Rīgas uz Liepāju.

Kas izraisīja ugunsgrēku Viršu ielā?

BIRKAS:
ugunsgrēks , zādzība , Viršu 1

Kā ziņo valsts policija, naktī uz piektdien, 26. augustā pulksten 00.47 Viršu ielā 1 izcēlās ugunsgrēks. Tur kāpņu telpā sākusi degt vadu izolācija kāpņu telpā.

Koksa rūpnīcas cēlējus "HRC Libau" soda par teritorijas nesakopšanu (4)

BIRKAS:
HRC Libau , teritorijas nesakopšana

Liepājas domes Administratīvā komisija piemērojusi 500 latu soda naudu kompānijai "HRC Libau" par teritorijas, kur iecerēts būvēt koksa ražotni jeb energokompleksu, nekopšanu.

Siltais laiks sekmē alkohola lietošanu sabiedrībā (2)

BIRKAS:
huligānisms

Pašvaldības policija ziņo, ka, iestājoties siltākam un saulainākam laikam, pilsētā atjaunojas tendence lietot sabiedriskā vietā alkoholiskos dzērienus, kā arī atrasties sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī un smēķēt neatļautās vietās.

Liepājā siro velosipēdu zagļi (1)

BIRKAS:
zādzība , laupīšana

Kā ziņo valsts policija, aizvadītājā diennaktī Liepājā sirojuši velosipēdu zagļi. No kāpņu telpām un mājas pagalma pazuduši četri divriteņi. Tādēļ policija aicinām divriteņu īpašniekiem būt piesardzīgiem.

Pakaļdzīšanās Ludviķa ielā (1)

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , Ludviķa 21
Krustojums Ludviķa ielā

Policija ziņo, ka otrdien pulksten 17.10 Ludviķa ielā, iesniedzēja konstatēja, ka no mājas pagalma ir nozagts viņas sieviešu velosipēds sarkanā krāsā 98 latu vērtībā.

Garāmgājēji pieķer mazgadīgus automašīnu numuru zagļus

BIRKAS:
zādzība

Kā ziņo policija, otrdien  pulksten 14.00 Oskara Kalpaka ielā, vairāki zēni no automašīnas  zaguši valsts numura zīmes. Notikuma vietā tika aizturēts 2001. gadā dzimis zēns.

Darbnīcas ielā jaunieši demolē privātīpašumu

BIRKAS:
huligānisms

Pirmdien, 22.augustā pulksten 18.34 Pašvaldības policijas dežūrdaļā tika saņemts izsaukums uz Darbnīcas ielu, kur zemes īpašnieks bija aizturējis nepilngadīgas parsonas, kuras demolēja privātīpašumu.

Ziemeļu kapos izdemolēts Oskara Kalpaka piemineklis (papildināts; video) (5) Ziemeļu kapos apzagts Oskara Kalpaka piemineklis

BIRKAS:
kapi , piemineklis , zādzība , Oskara Kalpaka piemineklis , video , Gunārs Silakaktiņš

Ziemeļu kapos apzagts Oskara Kalpaka piemineklis, portālam pavēstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Laivu kooperatīvā no piestātnes nozog laivu

BIRKAS:
eliņš , zādzība

Policija ziņo, ka 21. augustā  pulksten 08.00 iesniedzējs  konstatēja, ka Liepājā, no laivu kooperatīva laivu piestātnes nozagta viņam piederošā laiva.

Pie aizmiguša vīrieša atrod 12 pudeles nelegāla alkohola

BIRKAS:
nelegālais alkohols

Piektdien, 19.augustā pulksten 19.15 Pašvaldības policijas dežūrdaļā tika saņemts izsaukums uz Tirgus ielu 18, kur kāpņu telpā guļot vīrietis.

Aizturētie beidzot varēs nokārtoties diskrēti (2)

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Normunds Grūbis pastāstīja, ka ceturtdien, 18.augustā, beidzies iepirkums īslaicīgās aizturēšanas vietu sakārtošanai Liepājas un citos Kurzemes iecirkņos –

Reida laikā Ģenerāļa Baloža ielā aiztur narkomānus

BIRKAS:
narkotikas , zādzība

Ceturtdienas naktī pulksten 00.40 reida laikā Liepājas iecirkņa darbinieki Ģenerāļa Baloža ielā,  aizturēja  1989.gadā dzimušu vīrieti, kurš, iespējams lietojis narkotiskās vielas, kā arī 1983. gadā dzimušu vīrieti,

Tieslietu ministrs Štokenbergs viesosies pie mūsu policistiem un ugunsdzēsējiem (1)

BIRKAS:
VUGD , Policija

Lai klātienē iepazītos ar dienestu darbu reģionos, iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs, tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs apmeklēs Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta daļas.

Muitnieki no Liepājas uz Krieviju paredzētā sūtījumā atrod 15 tūkstošus eiro vērtas narkotikas

BIRKAS:
nakotikas , kontrabanda

Muitnieki nesen kādā no Liepājas uz Krieviju paredzētā pasta sūtījumā atraduši aptuveni puskilogramu sevišķi bīstamām narkotikām pielīdzināmu psihotropo vielu metiletilkatinonu.

Atklāj nelikumīgu degvielas uzpildīšanas vietu. Atsavināti 25 tūkstoši litru naftas produktu

BIRKAS:
nelegālā degviela , kontrabanda

Valsts policija augusta sākumā Liepājā atklājusi nelikumīgu degvielas uzpildīšanas vietu, kopumā atsavināti 25 tūkstoši litru šķidruma ar naftas produktiem raksturīgu smaku.

Policija meklē vīrieti aizdomās par zādzību izdarīšanu

BIRKAS:
zādzība , meklēšanā

Saistībā ar vairāku zādzību izdarīšanu Liepājā  tiek meklēts attēlā redzamais vīrietis. Viņš tiek turēts aizdomās par zādzību izdarīšanu  pēc tam, kad ir iepazinies ar sievietēm dažādos  iepazīšanās portālos.

Viesnīcā "Fontaine Royal" vienā no numuriem sabojā inventāru

BIRKAS:
zādzība

Naktī uz pirmdienu konstatēts, ka viesnīcā "Fontaine Royal" kādā no numuriem sabojāts inventārs, ziņo Valsts Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Nedēļas nogalē aiztur daudz dzērājšoferus. Dzērumā brauc arī ar velosipēdu (1)

BIRKAS:
dzērājšoferi

Valsts policija ziņo, ka nedēļas nogalē atkal daudzi šoferi sēdušies pie stūres dzēruši. Tā sestdien, 13. augustā pulksten 23.20 1982. gadā dzimis vīrietis  vadīja  "Mitsubishi Lancer” pa Mirdzas Ķempes ielu uz Rojas ielu, netika galā ar vadību  un uzbrauca šķērslim

Zagļi un laupītāji no Lietuvas siro mūspusē

BIRKAS:
zādzība , laupīšana
Par lietuviešu krāpnieku upuri savulaik kļuvis arī motelis

Pēdējos gados gan iedzīvotāji, gan tiesībsargājošās iestādes regulāri sastopas ar dažāda ranga likumpārkāpējiem no kaimiņvalsts Lietuvas, kas izdarījuši noziegumus Latvijas teritorijā.