Uzticot bankas karti svešam cilvēkam, paliek bez 1000 eiro (1)

BIRKAS:
zādzība , drošība

Vakar Valsts policijā saņemts iesniegums no kāda vīrieša, kurš trešdien savā dzīvesvietā pēc alkohola lietošanas konstatējis, ka no viņa bankas konta pazuduši 1000 eiro.

Jaunietis brauc dzērumā, Zaļajā birzī sabojā "Lexus"

BIRKAS:
dzērājšoferi , huligānisms , Zaļā birzs

Piektdien, 10.maijā, pulksten 2.20 Tirgus ielā 1999.gadā dzimis jaunietis vadīja automašīnu "Volvo" būdams alkoholisko dzērienu iespaidā, informē Valsts policija.

No sestdienas būs skatāma Ilzes Aulmanes darbu izstāde

BIRKAS:
muzejs , izstāde

No sestdienas, 11.maija,  Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 būs skatāma mākslinieces Ilzes Aulmanes darbu izstāde "Nebeidzamais rotaļu laukums".

Notver jaunieti, kurš apzaga degvielas uzpuldes staciju

BIRKAS:
zādzība , meklēšanā , DUS

8.maijā ap pulksten 16.50 pašvaldības policijā tika saņemta ziņu ka degvielas uzpildes stacijā Cukura ielā, kāda persona esot paņēmusi pārtikas produktus un nesamaksājot aizmukusi.

Tirdzniecības centra stāvlaukumā nepamana sievieti

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība

Otrdien, 7.maijā, pulksten 12 Valsts policija saņemta informācija, ka tirdzniecības centra stāvlaukumā Jaunajā ostmalā ar automašīnu uzbraukts kādai sievietei.

Iespējams, grib piesavināties trīs minamos kartingus

BIRKAS:
zādzība , Zvejnieku aleja 11

Trešdien, 8.maijā, pulksten 6.35 pašvaldības policijas dežūrdaļā tika saņemts izsaukums  uz Zvejnieku aleju 11, par to, ka aiz “Kursas” ēkas ir noslēpti minamie kartingi.

Konflikta laikā sabojā viesu nama inventāru

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

4.maijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā kādā viesu namā konflikta laikā vīrietis ir sabojājis viesu nama inventāru – salauzis gultu un izdemolējis telpas.

Svētku brīvdienās Liepājā pieķerti vairāki dzērājšoferi (2)

BIRKAS:
dzērājšoferi

4.maijā ap pulksten 1 naktī Valsts policijā saņemta informācija no pašvaldības policijas par to, ka Raiņa ielā 1994.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "Audi", būdama alkohola reibumā.

Jūras spēku teritorijā aiztur apreibušus jauniešus (7)

BIRKAS:
nepilngadīgie , Slimnīca , Jūras spēki , Atmodas bulvāris 9

Svētdien, 5.maijā, pulksten 00.04 pašvaldības policija saņēma izsaukums uz Atmodas bulvāri 9, kur bruņoto spēku darbinieki Jūras spēku teritorijā ir aizturējuši četrus apreibušus jauniešus.

Ugunsdzēsējiem brīvdienās Liepājā daudz darba

BIRKAS:
kūla , ugunsgrēks , Pulkveža Brieža iela , Pulvera iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 26 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Izklaides vietā nozog portatīvo skaļruni 200 eiro vērtībā (1)

BIRKAS:
zādzība

Valsts policijā saņemta informācija par to, ka 1.maijā ap pulksten 2 kādā atpūtas vietā Liepājas centrā vīrietis konstatējis, ka ir nozagta viņam piederošais portatīvais skaļrunis.

Pabeidz izmeklēšanu veikala apzagšanas lietā

BIRKAS:
Karosta , kriminālprocess , zādzība

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par zādzību no veikala Karostā.

No veikala iznestas preces 2400 eiro vērtībā (1)

BIRKAS:
kriminālprocess , zādzība

30.aprīlī kādā būvmateriālu veikalā Jaunliepājā aizturēts 1995.gadā dzimis vīrietis, informē Valsts policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova.

Ugunsdzēsējiem viens izsaukums – uz tramvaja dzēšanu

BIRKAS:
tramvajs , ugunsgrēks

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde kopumā saņēma 24 izsaukumus. Liepājā nācās dzēst tramvaju.

Nebūtiski higiēnas pārkāpumi īslaicīgās aizturēšanas vietā

BIRKAS:
Policija , Tiesībsargs , higiēna

Tiesībsarga biroja pārstāvji pārbaudes vizītēs Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas policijas iecirkņa īslaicīgās aizturēšanas vietās konstatējuši nebūtiskus pārkāpumus.

La.lv: Beidzot spriedums 13 pasta darbinieču lietā (11)

BIRKAS:
pasts , tiesa , krāpšana

Pēc deviņu gadu tiesvedības beidzot 29.aprīlī Kurzemes rajona tiesa pasludināja spriedumu lietā, kurā uz apsūdzēto sola sēdēja 13 pasta darbinieces, raksta "Latvijas Avīze".

"Noņem no āķa" gulbi, dzēš trīs dārza mājas (1)

BIRKAS:
gulbji , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 29.aprīļa pulksten 6.30 līdz 30.aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde Liepājā saņēmusi vairākus izsaukumus.

Aizvadītā diennakts Liepājā – mierīga

BIRKAS:
Ātruma konrole

Šādi notikumus policijas Liepājas iecirkņa teritorijā aizvadītajā diennaktī vērtēja Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Satiksmes negadījumos iesaistīts arī ekskavators

BIRKAS:
dzērājšoferi , negadījums

Aizvadītās nedēļas nogalē policija Liepājā fiksējusi 12 ceļu satiksmes negadījumus un sastādījusi 86 protokolus.

Nedēļas nogalē zagļi pievērsušies "Volkswagen" un veikaliem

BIRKAS:
zādzības

Aizvadītās nedēļa nogalē Liepājā notikušas astoņas zādzības, divas no tām saistītas ar Volkswagen markas automašīnām.