Apzog veikalu, kas vēl nebija uzsācis darbību

BIRKAS:
zādzība

Otrdien, 22.janvārī, pulksten 14.30 Valsts policijā saņemta informācija no kāda veikala Ezerkrastā, kurš vēl nebija uzsācis savu darbību, ka sabojātas veikala durvis un nozagti dokumenti.

Diennakts mierīga, vien Kalpaka ielā nācās glābt kaķi

BIRKAS:
kaķi , Kalpaka iela , glābšana

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Liepājā apzog veikalu un izglītības iestādi

BIRKAS:
zādzība

Naktī uz otrdienu, 22.janvārī pulksten 4, konstatēts, ka kādam veikalam Ezerkrastā izsists ārdurvju stikls, iekļūst iekštelpās un paņemta nauda, aptuveni 100. Uzsākts kriminālprocess.

Kriminālprocesā par pazudušo Ivanu iesaistītas divas personas

BIRKAS:
Ivans Berladins , kriminālprocess

Kriminālprocesā par 2017.gadā mežā pie Liepājas bojā gājušo piecgadnieku Ivanu Berladinu iesaistītas divas personas, turklāt patlaban izmeklēšanas process ir noslēguma stadijā.

Valsts policija meklē degvielas zagļus (1)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , A11 , zādzība

Valsts policija meklē attēlos redzamās personas, kas 2.janvārī sarkanas krāsas automašīnā "Ford Focus" ielēja degvielu un aizbrauca nesamaksājuši, informē preses pārstāve Madara Šeršņova.

Siļku ielā aiztur vīrieti, kurš stumj zagtu velosipēdu

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , atskurbtuve , Velo

20.janvārī ap pulksten 19 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Siļķu ielā kāda persona stumj iespējams nozagtu velosipēdu.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsējiem Liepājā divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , Ģenerāļa Baloža iela , Ķiršu iela , mazdārziņi

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

KNAB pārbauda nelikumības saistībā ar hokeja klubu (8)

BIRKAS:
HK Liepāja , Dome , KNAB

Balstoties uz Valsts kontroles (VK) revīzijas atklājumiem, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs veic pārbaudes par iespējamām nelikumībām vairākās pašvaldībās.

Aiztur vīrieti par vairāku veikalu apzagšanu

BIRKAS:
kriminālprocess , zādzība

Ceturtdien, 17.janvārī, Liepājā aizturēts kāds 1992.gadā dzimis vīrietis, kurš regulāri nodarbojies ar veikalu apzagšanu, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Policija vairākkārt izdzenājusi kauties gribošus jauniešus (13)

BIRKAS:
huligānisms , 12.vidusskola , 6.vidusskola , 10.vidusskola , 8.vidusskola

Pēdējās dienās Liepājā aktivizējušies jaunieši, kuri arī ar sociālo vietņu starpniecību musinājuši viens otru pulcēties, lai kautos ar citiem jauniešiem.

Kalpaka ielā kāpņu telpā aplaupa sievieti

BIRKAS:
zādzība , laupīšana

16.janvārī pulksten 20.10 kādā dzīvojamās ēkas kāpņu telpā 1958.gadā dzimuši sievietei no rokām tika izrauta soma ar mantām, informē Valsts policija.

Aiztur autovadītāju, iespējams, narkotiku reibumā

BIRKAS:
Ķempes iela , dzērājšoferi

Otrdien, 15.janvārī, ap pulksten 14 Valsts policija saņēma informāciju, ka kāds vīrietis Ķempes ielā virzīenā uz Ganību ielu vada automašīnu, iespējams, alkohola vai narkotiku reibumā.

Namā Vānes ielā dega sodrēji un jumta konstrukcija

BIRKAS:
Vānes iela , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Automašīnai BMW X5 izsit stiklu un nozog videoreģistratoru

BIRKAS:
laupīšana , zādzība

Valsts policija informē, ka otrdien, 15.janvārī, ap pulksten 1.30 iesniedzējs konstatējis, ka viņa automašīnai BMW X5 Atmodas bulvārī izsists stikls un nozagts videoreģistrators.

Noceļ bērnus no Liepājas ezera bīstamā ledus

BIRKAS:
ezers , glābšana , drošība , VUGD

Vakar pulksten 14.25 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Reiņu meža ielu, kur ezerā, aptuveni 300 metrus no krasta, uz ledus atradās divi bērni.

Policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Edgaru Ledāju (3)

BIRKAS:
meklēšanā , Šaurā 3 , Edgars Ledājs , policija lūdz palīdzēt

Papildināts. Policija meklē 1979. gadā dzimušo Edgaru Ledāju, kurš 12.janvārī pēc pusnakts izgāja no dzīvesvietas Liepājā, Šaurā ielā 3, un līdz šim nav atgriezies. kā arī nav zināma viņa atrašanās vieta.

Līdz bezsamaņai apreibinās ar nezināmu vielu

BIRKAS:
narkotikas , neatliekamā palīdzība , dzērājšoferi , zādzība

Svētdien pulksten 0.40 Valsts policija no mediķiem saņēma informāciju, ka kādā no dzīvokļiem daudzstāvu namā Rojas ielā uzietas divas personas bezsamaņas stāvoklī.

Divi vīrieši naktī Rožu laukumā smagi piekauj trešo (3)

BIRKAS:
huligānisms , Pļavu iela , Rožu laukums , miesas bojājumi

Sestdien, 12.janvārī, ap pulksten 4.30 pie pašvaldības policijas darbiniekiem Rožu laukumā vērsās kāda persona, kas redzējusi, ka netālu divi vīrieši uzbrukuši kādam citam vīrietim.

Sestdien ugunsgrēkā Liepājā gājis bojā cilvēks

BIRKAS:
ugunsgrēks

Sestdien ugunsgrēkā Liepājā gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Atgādināsim, ka dienu iepriekš dzīvības zaudēja divi cilvēki.

Ugunsgrēkā Liepājā gājuši bojā divi cilvēki

BIRKAS:
ugunsgrēks

Piektdien ugunsgrēkā gājuši bojā divi cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve Inta Palkavniece.