Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Par nelegālu preču tirdzniecības vietām var ziņot interaktīvā kartē


atlikušas 250 zīmes


Par nelegālu preču tirdzniecības vietām var ziņot interaktīvā kartē

Trešdienā, 06. martā, 2019 | BIRKAS: nelegālās cigaretes , nelegālais alkohols , Valsts policija , nelegālā degviela
Izdrukāt Ziņot

Iedzīvotāji ir aicināti iesaistīties nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanā, izmantojot interaktīvo karti Valsts policijas mājaslapā internetā.

Ja ir aizdomas, vai informācija par nelegālas degvielas, cigarešu vai alkohola tirdzniecību, aicina par to ziņot policijai, izmantojot interaktīvu karti ic.iem.gov.lv.

Karte nodrošina anonimitāti. Tāpat par šāda veida pārkāpumiem iespējams ziņot arī pa tālruni 110, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.
 
Valsts policija katru gadu veic aktīvu darbu akcizēto preču nelegālās aprites jomā. 2018.gadā Kurzemes reģionā no nelegālās aprites tika izņemti aptuveni 2 700 litri dīzeļdegvielas, 6490 litri alkohola un 3 931 552 cigaretes. Salīdzinot ar 2017.gadu, 2018.gadā Valsts policija Kurzemes reģiona teritorijā no nelegālas aprites ir izņēmusi par 7 tūkstošiem cigarešu vairāk, nekā iepriekš. Tāpat arī alkohols ir izņemts par 1 530 litriem vairāk, nekā iepriekš. Saistībā ar nelegālo akcīzes preču apriti 2018.gadā aizturētas 132 personas.
 
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde turpina darbu akcizēto preču nelegālās aprites jomas apkarošanā un izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri ziņo par vietām, kur notiek nelegālās degvielas, cigarešu vai alkohola tirdzniecība.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki