Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pārtrauks attiecības ar reibumā pieķerto autobusa šoferi


atlikušas 250 zīmes


Pārtrauks attiecības ar reibumā pieķerto autobusa šoferi (2)

Ceturtdienā, 12. aprīlī, 2018 | BIRKAS: Liepājas autobusu parks , dzērājšoferi , Leonīds Krongorns
Izdrukāt Ziņot

"Liepājas autobusu parks" pārtrauks darba attiecības ar trešdien Jaunmārupē reibumā pieķerto skolēnu autobusa šoferi, norādīja valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns.

Viņš uzsvēra, ka autobusa šofera rīcībā neesot attaisnojama, ziņo aģentūrai LETA.

"No savas puses uzņēmums rīkosies atbilstoši uzņēmuma politikai, kas par šādu pārkāpumu paredz darba tiesisko attiecību pārtraukšanu. Šoferis bija nostrādājis uzņēmumā divas nedēļas," teica Krongorns.

Lai turpmāk nepieļautu šādas situācijas, "Liepājas autobusu parks" pastiprinās alkohola kontroli uzņēmumā, veicot negaidītas izbraukuma pārbaudes un kontrolējot šoferus starp reisiem, informēja Krongorns.

""Liepājas autobusu parks" atvainojas Mārupes domei un Jaunmārupes pamatskolas skolēnu vecākiem, skolēniem par šofera rīcību un pateicas iedzīvotājiem, kas nevilcinoties reaģēja un izsauca policiju," atzīmēja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs.

Kā ziņots, trešdienas pēcpusdienā Mārupes novadā, Jaunmārupes pusē, policija, pateicoties iedzīvotāju vērībai, pieķērusi skolēnu autobusa šoferi, kurš bijis 2,52 promiļu alkohola reibumā.

Valsts policijā aģentūrai LETA apstiprināja, ka trešdien ap plkst.15.15 saņemts izsaukums uz Jaunmārupi par to, ka "Volvo" markas autobusa vadītājs, iespējams, pārvietojas ar autobusu alkohola reibumā. Notikumā vietā ieradusies gan pašvaldības policija, gan Valsts policija.

Likumsargi konstatējuši, ka šoferis ir 2,52 promiļu alkohola reibumā. Likums par šādu pārkāpumu paredz administratīvo arestu no desmit līdz 15 diennaktīm un naudas sodu no 1200 līdz 1400 eiro, kā arī transportlīdzekļu vadīšanas tiesību atņemšanu uz četriem gadiem.


Sludinājums

Mamma
13:08 | 12/04/18
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Skolēnu autobusu vada darbinieks, kurš uzņēmumā strādā tikai 2 nedēļas? Ģeniāli !!! Tur jau jāatbrīvo no darba uzņēmuma vadība !!!

Papss
21:34 | 12/04/18
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Par šķēles, šlesara un Co Liepājas AP ilūziju nav, nepatīkami pārsteidz Mārupes pašvaldība

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki