Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pašvaldības policija agrā rītā pieķer dzērušu "Audi" vadītāju


atlikušas 250 zīmes


Pašvaldības policija agrā rītā pieķer dzērušu "Audi" vadītāju

Piektdienā, 17. maijā, 2019 | BIRKAS: dzērājšoferi , 1905.gada iela
Izdrukāt Ziņot

Papildināts. Piektdien, 17.maijā, ap pulksten 6.30 pašvaldības policijas darbinieki 1905.gada ielā ievēroja automašīnu "Audi", kura atpakaļgaitā izbrauca no ēkas pagalma.

Jau iepriekš pašvaldības policijas darbinieki bija ievērojuši, ka automašīna bija novietota stāvēšanai pretēji atļautajam braukšanas virzienam posmā starp Tirgus un Raiņa ielām, kur atļauta vienvirziena kustība.

Apturot automašīnu un uzrunājot vadītāju, tika konstatēts, ka vadītāja izelpā ir jūtama specifiska alkohola smaka, kā arī pats autovadītājs nenoliedza, ka ir lietojis alkoholisku dzērienu. Uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policijas ekipāža, kurai tika nodots iereibušais autovadītājs lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, informē Liepājas pilsētas pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Papildināts ar Valsts policijas informāciju. Valsts policijā informē, ka 1905.gada ielā pieķertais vīrietis bija dzimis 1967.gadā, un pie stūres sēdās 1,46 promiļu reibumā. Nofortmēts adminstratīvā pārkāpuma protokols.

Vēl 17.maijā pulksten 2 naktī Atmodas bulvārī Valsts policija aizturēja 1981.gadā dzimušu vīrieti, kurš vadīja velosipēdu 1,15 promiļu reibumā. Arī šajā gadījumā noformēts adminstratīvā pārkāpuma protokols.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki