Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pašvaldības policija aiztur divus Valsts policijas meklētus vīriešus


atlikušas 250 zīmes


Pašvaldības policija aiztur divus Valsts policijas meklētus vīriešus (1)

Pirmdienā, 04. februārī, 2019 | BIRKAS: meklēšanā , atskurbtuve , huligānisms
Izdrukāt Ziņot

3.februārī ap pulksten 14.50 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka vienā no Pulkveža Brieža ielas daudzdzīvokļu namu kāpņu telpām guļot kāda iereibusi persona.

Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās. Nogādājot iereibušo vīrieti Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Pagaidu turēšanas telpās un pārbaudot personas datus, noskaidrojās, ka 1959.gadā dzimušais vīrietis atrodas Valsts policijas meklēšanā, kur viņš arī pēc atskurbšanas nogādāts lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Savukārt 4.februārī ap pulksten 0.15 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka vienā no dzīvokļiem Oskara Kalpaka ielā notiekot ģimenes konflikts un vīrietis reibumā agresīvi uzvedoties. Ierodoties notikuma vietā, noskaidrojās, ka vīrietis no dzīvokļa izgājis.

Apsekojot tuvāko apkārtni, aprakstam atbilstošais vīrietis tika pamanīts netālu no notikuma vietas. Pārbaudot personas datus, noskaidrojās, ka 1991.gadā dzimušais vīrietis atrodas Valsts policijas meklēšanā, kur viņš arī nogādāts lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, informē Liepājas pilsētas pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.


Sludinājums

hf
19:25 | 04/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Super polisss Nem un arestē A to neviens i neko

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki