Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pašvaldības policija Augustes ielā pieķer kandžas glabātāju


atlikušas 250 zīmes


Pašvaldības policija Augustes ielā pieķer kandžas glabātāju

Piektdienā, 24. februārī, 2017 | BIRKAS: nelegālais alkohols , meklēšanā , Augustes iela , Smilšu iela
Izdrukāt Ziņot

Liepājas pilsētas Pašvaldības policija informē, ka aizvadītajā diennaktī tās darbiniekiem izdevies pieķert nelegālā alkohola glabātāju un aizturēt vīrieti, kuru meklēja Valsts policija.

23.februārī ap pulksten 17:30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Analītiskās nodaļas darbinieki, veicot sankcionētu apskati, saistībā ar iepriekš uzsākto administratīvo pārkāpuma lietu par nelegālā alkohola glabāšanu Augustes ielā, konstatēja, ka 1960.gadā dzimušais vīrietis savā dzīvesvietā glabā vairākus litrus bezkrāsaina šķidruma, kas pēc saņemtās informācijas un ārējām pazīmēm varētu būt nelegālais alkohols (kandža). Iespējamais nelegālais alkohols izņemts no vīrieša dzīvesvietas un nodots ekspertīzei.

Tajā pašā dienā ap pulksten 17 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Smilšu ielā, ievēroja personu, kura ieraugot Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas operatīvo transportlīdzekli, kļuva nervoza un vairākas reizes atskatījās. Pārbaudot aizdomīgo personu, noskaidrojās, ka 1983.gadā dzimušais vīrietis atrodas Valsts policijas meklēšanā, kur viņš arī nogādāts lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki