Garāžu kooperatīvā konflikta laikā pielieto šaujamieroci (1)

BIRKAS:
huligānisms , nelegālie ieroči , Mastu iela

Piektdien, 14.decembrī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, garāžu kooperatīvā ir atskanējuši šāvieni. Ierodoties notikuma vietā, tika aizturētas divas personas.

Aicina uzmanīties no kabatzagļiem, īpaši Pētertirgū

BIRKAS:
kabatzagļi , Pētertirgus , drošība

Valsts policijas Liepājas iecirknī pēdējā mēneša laikā pieaudzis iesniegumu skaits no cilvēkiem, ka pēc Pētertirgus apmeklējuma ir pazudis maks ar naudu, dokumentiem un citām vērtslietām.

Aizved uz iecirkni krietni iereibušu māti ar zīdaini

BIRKAS:
nelegālie ieroči , bāriņtiesa , atskurbtuve , vecāku atbildība

16.decembrī ap pulksten 22.20 pašvaldības policijas darbinieki Cukura ielā transporta pieturā ievēroja sievieti ar bērnu ratiņiem, kura, izkāpjot no autobusa, ar grūtībām spēja noturēties kājās.

Lauku ielā aizdegas veļas mašīna, viens cilvēks evakuēts

BIRKAS:
ugunsgrēks , Toma iela , Lauku iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Dienas vidū pieķer sievieti braucam krietnā reitbumā

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi

Otrdien, 11.decembrī, pulksten 11.55 Parka ielā 1972.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "VW Passat Variant", būdama krietnā alkoholisko dzērienu iespaidā – 2,84 promiles.

Brīvdienās uz ielām – divi cietušie un trīs dzērājšoferi

BIRKAS:
dzērājšoferi , miesas bojājumi , autoavārija

8.decembrī pulksten 20.20 1999.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "VW Passat" pa Jūras ielu uz Graudu ielas pusi, uzbrauca gājējam, 1938.gadā dzimušam vīrietim.

Liepājā deguši atkritumi un vieglā automašīna

BIRKAS:
ugunsgrēks , atkritumi

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus, no kuriem daži bija Liepājā.

Girsu atzīst par nevainīgu apsūdzībā par naida izraisīšanu (2)

BIRKAS:
tiesa , Illarions Girss


Kurzemes rajona tiesa piektdien atzinusi kādreiz pastāvējušās organizācijas "Russkaja zarya" līderi Illarionu Girsu par nevainīgu pret viņu celtajā apsūdzībā par nacionālā naida izraisīšanu.

Vecāki naktī atstāj zīdaini un dodas meklēt alkoholu

BIRKAS:
vecāku atbildība , Šķēdes iela

7.decembrī ap pulksten 4.50 pašvaldības policijā saņemta ziņa, ka vienā no Šķēdes ielas mājas dzīvokļiem dzirdama maza bērna bļaušana, kā arī no dzīvokļa pēc palīdzības saucot vīrietis.

Ugunsdzēsējiem Liepājā ceturtdien viens izsaukums

BIRKAS:
ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Ātri un nevērīgi braucot, izraisa trīs spēkratu avāriju (1)

BIRKAS:
autoavārija

5.decembrī pulksten 17.15 1984.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Ford Focus" pa Jauno ostmalu virzienā no Brīvības ielas uz Ganību ielas pusi, neizvēlējās drošu ātrumu un distanci.

Vienā naktī Liepājā trīs pamatīgas autolikstas

BIRKAS:
zādzība
Automašīna

Trešdien, 5.decembrī, pulksten 5.50 Daugavas ielā iesniedzējs konstatēja, ka nozagta automašīna "Land Rover Range Rover Sport". Uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

Naktī Šķēdes ielā degusi vieglā automašīna

BIRKAS:
ugunsgrēks , Šķēdes iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Labraga ielā ar atklātu liesmu izdeg dārza māja

BIRKAS:
ugunsgrēks , Labraga iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus, no kurirem viens bija Liepājā.

Vīrieti nogādā slimnīcā pēc dzeršanas ar paziņām

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi

2.decembrī pulksten 14.30 no Siļķu ielas daudzdzīvokļu nama kāpņu telpas uz slimnīcu tika nogādāts 1978.gadā dzimis vīrietis, kuram tika konstatēti miesas bojājumi.

Bērni pastaigājas par Liepājas ezera bīstamo ledu

BIRKAS:
drošība , ezers , ledus , huligānisms , meklēšanā

Piektdien, 30.novembrī, ap pulksten 13.40 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka netālu no Mirdzes Ķempes ielas pa ezera ledu staigājot vairāki bērni.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsējiem Liepājā četri izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , autoavārija

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus, no kuriem četri bija Liepājā.

Pasludināts pārtraukums lietā pret 13 pasta darbiniecēm (2)

BIRKAS:
pasts , tiesa , zādzība , krāpšana

Kurzemes rajona tiesa Liepājā šodien līdz janvārim pasludinājusi pārtraukumu krimināllietā, kurā par naudas izkrāpšanu uz apsūdzēto sola sēž 13 pasta darbinieces.

Tiesas nolēmumu Girsa lietā pasludinās decembrī

BIRKAS:
tiesa , Illarions Girss , kriminālprocess

Kurzemes rajona tiesā Liepājā 7.decembrī pasludinās nolēmumu krimināllietā, kurā par nacionālā naida izraisīšanu apsūdzēts bijušās organizācijas "Russkaja zarya" līderis Illarions Girss.

Dienas vidū ar velosipēdu brauc krietnā reibumā

BIRKAS:
dzērājšoferi

Trešdien, 28.novembrī, pulksten 14.01 1965.gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu pa Kalpaka ielu, būdams pamatīgā alkoholisko dzērienu iespaidā – 2,6 promiles.