Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pašvaldības policija uziet nelegālo alkoholu un cigaretes


atlikušas 250 zīmes


Pašvaldības policija uziet nelegālo alkoholu un cigaretes

Trešdienā, 24. augustā, 2016 | BIRKAS: nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , Ausekļa iela
Izdrukāt Ziņot

Kā informē Liepājas pilsētas pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš, kādā no dzīvokļiem Ausekļa ielā uziets nelegālais alkohols un tabakas izstrādājumi.

23.augustā ap pulksten 11.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Analītiskās nodaļas darbinieki, pārbaudot informāciju par iespējamo nelikumīgu alkoholisko dzērienu un nemarķēto tabakas izstrādājumu glabāšanu un realizāciju vienā no dzīvokļiem Ausekļa ielā, konstatēja, ka 1941.gadā dzimusī sieviete glabā pie sevis dzīvesvietā vienu 5 litru tilpuma pudeli ar apmēram 5 litriem bezkrāsainu šķidrumu, kas pēc saņemtās informācijas un ārējām pazīmēm varētu būt nelegālais alkohols (šķaidīts spirts). Pie viņas uzieti arī tabakas izstrādājumus (9400 cigaretes) bez Latvijas akcīzes nodokļa markām kopā.

Nelegālais alkohols un nemarķētie tabakas izstrādājumi tika izņemti no sievietes dzīvesvietas, kā arī viņai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpšanu (sods no 70 līdz 700 eiro) un uzsākta administratīvā lietvedība par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki