Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pašvaldības policija uziet nelegālo alkoholu un cigaretes


atlikušas 250 zīmes


Pašvaldības policija uziet nelegālo alkoholu un cigaretes (3)

Otrdienā, 12. aprīlī, 2016 | BIRKAS: nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , Ganību iela
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Pašvaldības policija

Liepājas pilsētas Pašvaldības policija informē, ka tās Analītiskās nodaļas darbiniekiem vienā no Ganību ielas dzīvokļiem izdevies uziet nelegālo alkoholu un cigaretes.

Kā informē preses pārstāvis Kaspars Vārpiņš, 11.aprīlī ap pulksten 11.15 Analītiskās nodaļas darbinieki, pārbaudot saņemto informāciju par iespējamu nelikumīgu alkoholisko dzērienu un nemarķētu tabakas izstrādājumu glabāšanu, konstatēja, ka vienā no Ganību ielas dzīvokļiem 1954.gadā dzimusī sieviete glabā gandrīz 23 litrus šķidrumu, kas pēc pazīmēm atgādināja nelegālo alkoholu (šķaidīts spirts), kā arī 11 560 gabalus dažādu marku cigaretes bez Latvijas akcīzes nodokļa markām.

Par minētu gadījumu uzsākta administratīvā lietvedība pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 169.3 un 170.2 pantiem par ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpšanu un nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu.


Sludinājums

Ha
17:19 | 12/04/16
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Tik tiešām "uziet". Tā nejauši...

T
18:30 | 12/04/16
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Un kā ar jumtu Kronbergam?

Gladys
14:21 | 29/04/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sveika dārgā,

Mans vārds ir Miss Gladys Milla 25 gadus vecs skaists vīrietis es redzēju savu profilu un kļuva interese veiktu privātu sarunu ar jums, lai es gribētu jums rakstīt mani atpakaļ, izmantojot manu e-pasta adresi .. (glady_smilla@hotmail.com), lai es būs jums pastāstīt vairāk par sevi un vairāk manas bildes, lai jūs zināt, kas es esmu. Es neesmu vienmēr tiešsaistē, jo daži personīgu iemeslu dēļ, man ir kaut kas ļoti svarīgs, lai apspriestu ar jums, lai saņemtu sīkāku informāciju par mani. Es ceru redzēt jūsu atbildi drīz,
ar laba vēlējumiem.

Jūsu jaunais draugs,

Gladys.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki