Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pilngadīgie jaunieši palīdz nepilngadīgiem lietot alkoholu


atlikušas 250 zīmes


Pilngadīgie jaunieši palīdz nepilngadīgiem lietot alkoholu

Pirmdienā, 27. martā, 2017 | BIRKAS: nepilngadīgie , nelegālais alkohols
Izdrukāt Ziņot

24.martā ap pulksten 20.15 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Ganību ielā, ievēroja četras personas, no kurām divas smēķēja, bet viena lietoja alkoholisko dzērienu.

Pārbaudot personas, noskaidrojās, ka smēķēja un alkoholu lietoja nepilngadīgas personas, savukārt pilngadīgā persona esot tos iegādājusies un nodevusi nepilngadīgajiem. Pirms divām dienām par pilngadīgu personu kļuvušajam 1999.gadā dzimušajam jaunietim tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 172.punkta 3.daļas "par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču vai to uzpildes tvertņu nodošanu nepilngadīgā rīcībā tā, ka šīs vielas kļuvušas nepilngadīgajam brīvi pieejamas lietošanai".

Savukārt, ap pulksten 21.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Klāva Ukstiņa ielā, ievēroja personu, kura iznākusi no veikala, nodeva citai personai maisiņu, kurā atradās alkoholiskie dzērieni. Pārbaudot personas, tika konstatēts, ka 1999.gadā dzimušais jaunietis, kurš pirms 20 dienām kļuva pilngadīgs, nodeva alkoholiskos dzērienus nepilngadīgam 1999.gadā dzimušajam jaunietim. Arī šajā gadījumā pilngadīgai personai tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 172.punkta 3.daļas, par ko var izteikt brīdinājumu vai uzlikt naudas sodu līdz 400 eiro, informē pašvaldības policijas preses pārstāvis Kaspars Vārpiņš.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki