Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pilsētas ielās noķer bebru un izlaiž to pie ezera


atlikušas 250 zīmes


Pilsētas ielās noķer bebru un izlaiž to pie ezera

Pirmdienā, 08. maijā, 2017 | BIRKAS: bebri , ezers , atskurbtuve , huligānisms , dzīvnieku patversme
Izdrukāt Ziņot

Trešdien, 3.maijā, ap pulksten 22.30 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Riekstu ielā un Klāva Ukstiņa ielā pārvietojoties bebrs.

Sadarbībā ar dzīvnieku patversmes "Lauvas sirds" darbiniekiem, lai neapdraudētu satiksmes dalībniekus, bebrs tika noķerts un nogādāts līdz Liepājas ezeram, kur tas atbrīvots.

4.maijā ap pulksten 11.10 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no Viršu ielas daudzdzīvokļu namu kāpņu telpām vairākas personas lietojot alkoholiskos dzērienus. Ierodoties notikuma vietā, tika ievēroti trīs jaunieši no kuriem divi bezsamaņā gulēja uz grīdas. Uz notikuma vietu nekavējoties tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki un 1991.un 1996.gadā dzimušie jaunie vīrieši nodoti mediķu aprūpē. Pārbaudot visu jauniešu mantu saturu tika konstatēts, ka pie jauniešiem atrodas vairāki iepakojumi ar nezināmas izcelsmes augu valsts maisījumu. Pēc mediķu pārbaudes, pie samaņas esošais 1997.gadā dzimušais jaunietis tika nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

5.maijā ap pulksten 6.30 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Dzirnavu ielā, ievēroja vairākas personas, no kurām viena iesita pa seju gados vecākam vīrietim. Uzbrucējs tika aizturēts un uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija, kurai nodots uzbrucējs lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki