Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Policija Liepājā no nelegālās aprites izņem 11 000 cigaretes


atlikušas 250 zīmes


Policija Liepājā no nelegālās aprites izņem 11 000 cigaretes (1)

Otrdienā, 02. aprīlī, 2019 | BIRKAS: nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes
Izdrukāt Ziņot
Šīs cigaretes tika rūpīgi paslēptas – pat spilvenos un mīkstajās rotaļlietās.
Šīs cigaretes tika rūpīgi paslēptas – pat spilvenos un mīkstajās rotaļlietās.
FOTO: Valsts policija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas marta beigās Liepājā no nelegālās aprites izņēma 11 300 cigaretes, informē preses pārstāve Madara Šeršņova.

Kāds vīrietis nelegālās cigaretes bija novietojis uz savas automašīnas aizmugurējā sēdekļa, savukārt kāda sieviete tās glabāja savā dzīvesvietā – paslēptas aiz skapjiem, spilvenos un pat mīkstajās rotaļlietās.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kartības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Patruļdienesta rotas darbinieki, patrulējot ar Valsts policijas trafarēto automašīnu, Tirgus ielā apturēja transportlīdzekli "Volkswagen Passat", kuru vadīja 1965.gadā dzimis vīrietis. Likumsargi pamanīja, ka pārbaudes laikā vīrietis izskatās satraucies, tāpat bija redzams, ka aizmugurējās pasažiera durvis nebija aizvērtas un salonā uz aizmugurējā sēdekļa atradās trīs sapakoti melnas krāsas maisi. Likumsargi palūdza automašīnas vadītāju uzrādīt maisiņu saturu un tika konstatēts, ka tajā atrodas 35 cigarešu bloki jeb 7 000 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Vīrietis tika aizturēts. Minētā persona jau iepriekš ir nonākusi policijas redzeslokā par līdzīgiem likumpārkāpumiem. Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība.

Tāpat Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas, veicot atkārtotu pārbaudi jau iepriekš Valsts policijas redzeslokā nonākušas personas dzīvesvietā, konstatēja un no nelegālās aprites izņēma 4 300 cigaretes jeb 215 cigarešu paciņas  bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Šajā gadījumā cigaretes tika rūpīgi paslēptas – pat spilvenos un mīkstajās rotaļlietās. Tāpat sievietes īpašumā atrasts nelegālais alkohols –  6,5 litri. 1964.gadā dzimusi sieviete jau iepriekš ir nonākusi policijas redzeslokā par līdzīgiem likumpārkāpumiem. Arī šajā gadījumā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par ar akcīzes nodokli apliekamo preču (to skaitā preču, kurām piemērojams akcīzes nodokļa atbrīvojums vai atvieglojums) uzglabāšanas vai pārvietošanas (pārvadāšanas) noteikumu pārkāpšanu, kā arī par citiem šo preču aprites noteikumu pārkāpumiem, uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 70 līdz 700 eiro.


Sludinājums

kuuku
12:21 | 03/04/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Labi ka ne 11 001

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki