Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Policija lūdz palīdzību Ģirta Ceplīša meklēšanā


atlikušas 250 zīmes


Policija lūdz palīdzību Ģirta Ceplīša meklēšanā (1)

Autors: Signe Šteinberga, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos
Trešdienā, 20. jūnijā, 2018 | BIRKAS: policija lūdz palīdzēt , meklēšanā , pazudis , Ģirts Ceplītis
Izdrukāt Ziņot

Valsts policijas  Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī uzsākta meklēšanas lieta  par Ģirta Ceplīša, kurš dzimis 1976. gadā,  bezvēsts prombūtni.

Ceplītis par sevi nav devis ziņas kopš 2018. gada 12. jūnija, kad pēdējo reizi sazinājās ar savu māti. Ceplītim bija jādodas no Vācijas (Mainzer Landstrase, Irmtraut) uz Nīderlandi (Pfintzalstraat, Leerdam).

Nīderlandē viņam bija jābūt 2018. gada 14. jūnijā. Patlaban nav zināms, vai Ceplītis ir izbraucis no Vācijas, kā arī nav zināma viņa šā brīža atrašanās vieta. Mobilais telefons ir izslēgts.

Pazīmes: gara auguma (175cm –180 cm), kalsnas miesas būves, īsi, tumši mati, viļņojas. Varētu būt neskūta bārda. Apģērbs nav zināms. Īpašas pazīmes nav.

Ja jūsu rīcībā ir informācija par vīrieša atrašanās vai uzturēšanās vietu, lūgums sazināties ar policiju, zvanot 63604747 vai 110!

Sludinājums

FIFOCapitals@gmail.com
09:48 | 25/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki