Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Policija meklē pazudušos Jeļenu Gņebko un Niku Salenieku


atlikušas 250 zīmes


Policija meklē pazudušos Jeļenu Gņebko un Niku Salenieku

Pirmdienā, 07. janvārī, 2019 | BIRKAS: Jeļena Gņebko , policija lūdz palīdzēt , Lēņu iela , pazudis , Niks Salenieks
Izdrukāt Ziņot

Papildināts 2. 4.janvārī Valsts policijā saņemti divi iesniegumi par to, ka 20.decembrī un 31.decembrī no savām dzīvesvietām izgājuši un pazuduši Jeļena Gņebko un Niks Salenieks.

Jeļena Gņebko pēc pulksten 14 izgājusi no savas dzīvesvietas Lēņu ielā. Sieviete dzimusi 1976.gadā un līdz šim brīdim nav zināma viņas atrašanās vieta. Sieviete Liepājā dzīvo nesen, no decembra sākuma, paziņu nav, savukārt deklarētā dzīvesvieta ir Ventspilī.

Sievietes augums: ap 164 cm, kalsnas miesas uzbūves. Brūni, īsi mati, brūnas acis, pietūkusi seja, nav priekšējie zobi. Ģērbusies: melna virsjaka ar kapuci, zaļas bikses, sarkani sporta apavi, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Papildināts. Tāpat tiek meklēts Niks Salenieks, kurš 20.decembrī izgājis no savas dzīvesvietas Uliha ielā. Niks Salenieks, dzimis 1991.gadā un līdz šim brīdim nav zināma viņa atrašanās vieta.

Vīrieša pazīmes: augums 1,70 cm, smalkas miesasbūves, svars ap 60 kilogramiem, melni un gari mati.

Apģērba apraksts: pelēkas krāsas cepure, melna vējjaka ar "Adidas" uzrakstu, melns džemperis ar "Adidas" uzrakstu, saplēstas džinsu bikses un melnas "Nike" botes.

Ja Jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par minētās personas atrašanās vietu, lūdzam ziņot pa tālruņa numuru 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Papildināts 2. Valsts policija informē, ka bezvēsts prombūtnē bijusī Jeļena Gņebko ir atrasta sveika un vesela!


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki