Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Policija uziet tūkstošiem cigarešu un 80 litrus nelegālā alkohola


atlikušas 250 zīmes


Policija uziet tūkstošiem cigarešu un 80 litrus nelegālā alkohola

Pirmdienā, 24. jūlijā, 2017 | BIRKAS: nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , kriminālprocess
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Valsts policija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas maijā Liepājā apturēja automašīnu, kurā tika konstatētas vairākas cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Tāpat, veicot pārbaudi vairākos īpašumos, tika konstatētas cigaretes un nelegālais alkohols. Kopumā no nelegālās aprites izņemtas vairāk nekā 160 000 cigarešu un 80 litri nelegālā alkohola, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

2017.gada maijā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētas noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki Liepājā apturēja automašīnu "Volkswagen", kurā atradās divi vīrieši, dzimuši 1963.gadā un 1987.gadā. Valsts policijas amatpersonas pēc apskates automašīnā konstatēja tabakas izstrādājumus bez Latvijas Republikas akcīzes nodokļu markām – 101 000 cigaretes, kas tika pārvadātas automašīnas salonā un bagāžas nodalījumā, kā arī tika uzglabātas kādā no garāžām.

Valsts policijā par šo likumpārkāpumu uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu bez Latvijas Republikas akcīzes nodokļu markām nelikumīgu glabāšanu un pārvietošanu, ja tā izdarīta personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

Kriminālprocesa ietvaros, veicot kratīšanas vairākos īpašumos, tika izņemti 80 litri nelegālā alkohola un  59 260 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes nodokļu markām. Kopumā no automašīnas un īpašumiem tika izņemtas 160 260 cigaretes jeb 8 013 cigarešu paciņas.

Abi vīrieši ir liepājnieki un viens no viņiem arī iepriekš bijis nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem noziegumiem. Šobrīd vīriešiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Tāpat arī notikuma vietā tika izņemts transportlīdzeklis, kas tika izmantots noziedzīga nodarījuma izdarīšanai.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki