Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Policijai uzdots sākt izmeklēšanu Ulberta lietā


atlikušas 250 zīmes


Policijai uzdots sākt izmeklēšanu Ulberta lietā (20)

Autors: Sarmīte Pujēna
Trešdienā, 09. jūlijā, 2014 | BIRKAS: Viktors Ulberts , Ar Viktoru , prokuratūra , Atis Dzērvēns , Policija , krāpšana , kriminālprocess
Izdrukāt Ziņot
Prokuratūra firmas "Ar Viktoru" īpašnieka Viktora Ulberta rīcībā saskata krāpšanas pazīmes.
Prokuratūra firmas "Ar Viktoru" īpašnieka Viktora Ulberta rīcībā saskata krāpšanas pazīmes.

Liepājas prokuratūra 1.jūlijā pieņēmusi lēmumu atcelt policijas Liepājas iecirkņa lēmumu četros gadījumos atteikties sākt kriminālprocesu par krāpšanā apsūdzēto Viktoru Ulberta.

Jau vēstīts, ka policija maijā vairākos gadījumos atteicās sākt kriminālprocesu par krāpnieciskās darbībās apsūdzēto ceļojumu firmas „Ar Viktoru“ īpašnieku Viktoru Ulbertu, pamatojot savu lēmum ar to, ka „nav konstatēts noziedzīga nodarījuma sastāvs“.

Kā portālu informēja Liepājas virsprokurors Atis Dzērvēns, šādi lēmumi bijuši vismaz četri, un visos četros gadījumos prokuratūra policijas lēmumus atcēlusi un ierosinājusi uzsākt kriminālprocesu. Tāpat prokuratūra uzdevusi pārbaudīt, vai nav vēl citu iesniegumu par firmas „Ar Viktoru“ krāpniecisko darbību, un apvienot tos visus vienā procesā.

„Ja runa ir par vienu firmu jeb, drīzāk, vienu cilvēku, loģiski būtu šīs lietas apvienot,“ sacīja Dzērvēns, piebilstot, ka lieta nosūtīta Liepājas iecirknim izmeklēšanai.

Kā iepriekš vēstīts, daudzi ceļotgribētāji, kas bija iemaksājuši dažādas summas firmai „Ar Viktoru” (pēc portāla rīcībā esošās informācijas vismaz  20 000 eiro), bet solītos ceļojumus pretī nesaņēma, aprīļa sākumā ar iesniegumiem par apzinātu krāpšanu vērsās policijā.

Tā savukārt pieņēma lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu, norādot, ka „cietušajām personām ir iespēja vērsties tiesā civiltiesiskā kārtā”.

Vairāki cietušie šo lēmumu pārsūdzēja, kā arī pilnvaroja parādu piedzinēju Jāni Zorģi rīkoties viņu vietā, lai atgūtu zaudētās summas.

Iepriekš kāds no cietušajiem portālam atzina, ka policijas lēmums atteikties uzsākt kriminālprocesu viņam šķiet dīvains, jo esot saskatāma virkne pazīmju, kas liecina par apzinātu krāpšanu:

"Piemēram, Ulberta rakstītais vēstulē: "Tā kā citu resursu man nebija, naudu ņēmu no nākamo ceļojumu izdevumiem [..]. Cerēju, ka tikšu galā, ka nāks aizvien vairāk un lielāki pasūtījumu, kas nosegs mīnusus, diemžēl tas neizdevās."

Tātad viņš apzināti ņēma vienu klientu naudu, lai segtu citiem radītos zaudējumus!

Ulberts apgalvo, ka ceļojumu organizēšanas jomā viņam ir milzīga pieredze, tad kāpēc un kā pati no sevis varēja rasties ģeometriska mīnusu progresija?! Un kā saprast Ulberta piedāvājumu ļaut viņam turpināt strādāt un atpelnīt zaudēto naudu? Vai tādā gadījumā jaunu parādu ģeometriskās progresijas riska vairs nebūtu? Ja tā, tad, acīmredzot, līdzšinējie zaudējumi radušies kaut kā citādi!

Klaja krāpšanas pazīme ir tā, ka Ulberts pat negrasījās informēt cilvēkus, ka ir bankrotējis. To naudu par ceļojumiem samaksājušie uzzināju tikai, piezvanot viņam. Ielikt "Ar Viktoru" mājaslapā draugiem.lv teikumu par bankrotu un visu lidojumu atcelšanu būtu prasījis minūti laika. Taču Ulberts neizņēma no mājaslapas informāciju par ceļojumiem, turpinot aicināt cilvēkus pieteikties, un sūtīt viņam naudu!

Ulberts arī noslēdza laulības līgumu par mantas šķirtību, jo jau sen zināja par savām finansiālajām problēmām, kuras slēpa no klientiem.

Un visbeidzot: ja Ulberta darbībās nebija nekā noziedzīga, kāpēc viņam bija jābēg uz Angliju?"

Kāds no cietušajiem bija griezies pēc palīdzības arī Tiesībsarga birojā.


Sludinājums

£
09:29 | 09/07/14
ZIŅOT
(-5)
(13)
+

Ak tad shis Remesha mirla uz Angliju devies ..................................................

brūte
09:30 | 09/07/14
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

teicās precēt!aizlaidās maita!

Bet
10:11 | 09/07/14
ZIŅOT
(-2)
(23)
+

Izklausās, ka policija Liepājā ir korumpēta - neredz krāpšanu tur, kur to redz katrs muļķis

xtc to Bet
10:14 | 09/07/14
ZIŅOT
(-2)
(17)
+

Teiksim - pretīmnākoša, ne tik korumpēta!
Viktors taču kv rakstīja kriminālziņas, tātad taciņa uz Bāriņu 3 bija iestaigāta! :))

Drīz uzbūvēs jauno čoku, nebūs jau tik traki! ;)

£
10:14 | 09/07/14
ZIŅOT
(-2)
(10)
+

Lai iedziivotos un izdziivotu Anglijaa,ir vajadziigs mugurkauls,bet vinsh ir miikstmiesis

ahhh
10:37 | 09/07/14
ZIŅOT
(-9)
(20)
+

Nu ko jūs tam Ulbertam piezīdušies kā ērces? Vienkārši sīks neveiksminieks. Bet vai Liepājā trūkst puskoka lēcēji un shēmotāji, kas palikuši parādā vēl vairāk cilvēkiem un vēl 100reiz lielākas summas? Varbūt uzcērtiet kādu gabalu par sava saimnieka parādiem, ko?

runā skaidri
17:43 | 09/07/14
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Kurš ir tas saimnieks?

to ahhh
17:09 | 09/07/14
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Blēdis paliek blēdis, mazs vai liels. Mani 500 eiro man ir tikpat vērtīgi kā tev varbūt simtreiz lielāka summa

777
14:50 | 09/07/14
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Visi lielie krāpnieki ir sākuši ar mazumiņu. Un viss ir izdevies tikai tāpē , ka vienmēr ir bijis kāds, kas zog vairak un tas ir jāsoda. Maza krāpniecība jau nav nekas īpašs, tie ir jāliek mierā. Krāpnieks ir un paliek krāpnieks, neatkarīgi no apmēriem. Par to, kas ir sadarīts, ir jāsaņem sods.

Rauda
11:00 | 09/07/14
ZIŅOT
(-6)
(2)
+

Ak nabaga Ulbertiņš, kā viņam neiet - pažēlosim!

£
10:41 | 09/07/14
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Vinsh nav neveiksminieks,vinsh ir mirla,ar visaam izrietoshaam sekaam

labāk iešu gulēt
23:35 | 09/07/14
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Es sāktu ar to, ka nekad nesapītos ar tādu pagrīdes 'kantori'. Paši muļķi, ka izmantojāt viņa pakalpojumus. Ja nevarat paši izplānot ceļojumu, izmantojiet kārtīgu tūroperātoru pakalpojumus, kas darbojās starptautiski, nevis kaut kādus, kam 'oficiālā lapa' ir draugiem.lv.

celšos
12:01 | 10/07/14
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Nu tad guli vien.... Bankrotēt gadās arī lielām tūrfirmām.... tu jau pa miegam neko nesaproti, ka šeit jau runa nav par "lielu"vai "mazu "firmu" .. Lai pierāda mums, kā radies šis naudas zudums, nevis aizlaižas... visas lietas ir runājamas un apspriežamas.. tikai nav ar ko...

Ulberta paziņa
14:23 | 10/07/14
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Ulberts jau dalijās ar KV "veco" - bijušo čekas ziņotāju, lai varētu KV reklamēt visu šito afēru.

&&&
14:41 | 10/07/14
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Vai runa ietb par visu laiku lielāko prostitutu ( mauku) A Remesi?

bob
18:47 | 12/07/14
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Ja kāds zin kā Ulberta kungu var UK atrast, lūdzu rakstiet man uz epastu.

garais93@gmx.com

nu
13:10 | 14/07/14
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

vajag pameklēt kazino, spēļu zālēs, spēļu automātos...
varbūt atradīsies gan pats vaininieks, gan jūsu naudiņa...

godīgais
12:14 | 18/07/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Visai draudīgi komentāri gan šajā , gan iepriekšējā rakstā...Ulbert, ja Tu patiešām vēl esi spējīgs domāt, sāc kārtot lietas ar cilvēkiem, kam esi parādā!!!!! lasot šos draudīgos komentārus, bail paliek , iedomājoties, ka esi pametis savējos turpat Liepājā....

karma
12:23 | 21/07/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Nu žēl, ka tā. Sieva , cik zinu izglītota un sakarīgi domājoša sieviete, varēja to dulburi vest pie prāta..Laulībā jau vēl ir, un šķirties jau nemaz netaisījās... Tagad pār sevi tādu grēku uzņems... Nu žēl....

evelina
14:59 | 26/07/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

šis nolīgtais parādu piedzinējs pats ir noziedznieks, jo izspiež naudu no cilvēkiem, kuri viņam nav parādā.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki