Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Puisis, kurš izraisīja avāriju un ugunsgrēku, turpina braukāt


atlikušas 250 zīmes


Puisis, kurš izraisīja avāriju un ugunsgrēku, turpina braukāt (10)

Trešdienā, 28. septembrī, 2011 | BIRKAS: negadījums , Uliha 115 , Atis Dzērvēns
Izdrukāt Ziņot

Jaunietis, kurš 10. septembrī, pārkāpjot satiksmes noteikumus, izraisīja avāriju un ugunsgrēku, turpina vadīt automašīnu.

Naktī uz sestdienu Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas darbinieku patruļa pamanīja kādu taksometru, kurš piebrauca pie naktskluba „Big 7” un nostājās neatbilstoši noteikumiem. Pie stūres izrādījās tas pats 1992.gadā dzimušais šoferis, kurš, pēc aculiecinieku teiktā, 10. septembrī izraisīja avāriju pie Uliha ielas 115. nama.

Kā portālam paskaidroja policijas preses sekretāre Jolanta Knīse, lai cik dīvaini arī tas šķistu , tomēr šā braucēja tiesības nekādi nav iespējams ierobežot, kamēr tiesa nav lēmusi par iespējamo sodu, kas varētu būt arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana.

Arī Liepājas virsprokurors Atis Dzērvēns portālam apliecināja, ka nav iespējams šoferim liegt braukt vienīgi uz tā pamata, ka viņš varētu būt vainīgs kriminālā nodarījumā. Ja negadījumā Uliha ielā būtu izrādījies, ka avārijas izraisītājs bijis alkohola reibumā, policijai būtu tiesības sastādīt administratīvo protokolu un sodīt braucēju, sacīja virsprokurors. Taču alkohols braucēja asinīs netika konstatēts.

Atis Dzērvēns atcerējās konkrētu piemēru, kad vainīgais autobusa šoferis, kura dēļ cieta vairāki cilvēki, turpinājis vadīt autobusu līdz tiesas spriedumam. „Reizēm tiesa turpinās gadiem, un visu šo laiku šoferis, kuru galu galā atzīst par vainīgu, turpina vadīt transporta līdzekli,” atzina virsprokurors, piebilstot, „likums pret visiem ir vienāds”.

Dzērvēns gan norādīja, ka taksometru firmu un licenču izsniedzējiem gan vajadzētu rūpīgāk izvērtēt savus darbiniekus, kuri iesaistīti šādos negadījumos, jo "viņi apdraud ne tikai sevi, bet arī tos, kurus pārvadā".

Kā jau rakstījām, 10.septembrī pulksten 21.25 1992.gadā dzimis šoferis, vadot automašīnas "Audi A6" pa Robežu ielu virzienā no Dzintara ielas uz Uliha ielas pusi, krustojumā neievēroja ceļa zīmes "Dodiet ceļu!" prasības, kā rezultātā notika sadursme ar mikroautobusu "Mersedes Benz Sprinter 308", kuru vadīja 1961.gadā dzimis šoferis. Negadījuma rezultātā cieta mikroautobusa vadītājs un viņa līdzbraucējs, abi tika nogādāti Liepājas reģionālajā slimnīcā. Abu auto sadursmes rezultātā aizdegās vieglā automašīna, kā arī nams Uliha ielā 115. Par notikušo policija uzsāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 21.nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret satiksmes drošību.

Sludinājums

es
13:54 | 28/09/11
ZIŅOT
(-3)
(0)
+

Jā, un iepūtiet man!

prokurors - humora vecis!
15:47 | 28/09/11
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Sen nebiju dzirdējis tādu anekdoti: " Likums pret VISIEM ir vienāds!"

lai
16:03 | 28/09/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Lai tik brauc. Nodedzinās vēl kādas mājas, būs par ko rakstīt.

VAI
16:41 | 28/09/11
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Interesanti, ko Dzērvēna kungs būtu teicis, ja tas bezsmadzeņu puišelis būtu iebraucis un nodedzinājis viņam māju!!!!!!!!! Vai arī tad būtu VISIEM VIENS LIKUMS!

hmmm
17:05 | 28/09/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

bet pēc būtības taisnība- kamēr nav tiesas lēmuma- viņš nav uzskatāms par vainīgu. un viņa nodarījums varbūt arī nav uzskatāms par noziedzigu nodarījumu, bet administratīvu pārkāpumu ar neuzmanību.,ņemot vēra šajā krustojuma jau notikušo avāriju skaitu. cita lieta, ka sekas bija bēdīgākas, bet ne jau viņa rīcības dēļ, bet sagadīšanās rezultātā. Labs advokāts jāņem. cita lieta- civillieta- un materiālo zaudējumu atlīdzība.

nnnnnn
17:14 | 28/09/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

www.tm.gov.lv/lv/documents/petijumi/Petijums_CSN_Liholaja.doc

izglitojieties.

Šoferis
17:57 | 28/09/11
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Tādiem mī...liem tiesā jādod uz pilnu klapi un kā vienīgo transportlīdzekli atļaut vadīt neko sarežģītāku par pajūgu! Šūmaheri , bļin... .

Gints T
20:21 | 28/09/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

NU UN SIEVA KURA UZVEDĀS , KĀ BULLIS TRAUKU BODĒ TURPINA VADĪT SLIMNĪCU>>>
http://onkologkry.multiply.com/journal/item/1/Liepaja_Onkologi

raivis
14:14 | 29/09/11
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Interesanti ka vins vara braukt ar tax ja stazam ira jabut 3 gadi lai dabutu licenzi

agris
08:20 | 30/09/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Interesanti, ka ārvalstīs tiesnesis lēmumu neļaut braukt turpmāk ( līdz tiesas spriedumam), pieņem vienā naktī.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki