Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Raiņa ielā konstatē nelegālās cigaretes un alkoholu


atlikušas 250 zīmes


Raiņa ielā konstatē nelegālās cigaretes un alkoholu

Pirmdienā, 22. janvārī, 2018 | BIRKAS: nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , Raiņa iela
Izdrukāt Ziņot
Raiņa ielā konfiscētās cigaretes un alkohols.
Raiņa ielā konfiscētās cigaretes un alkohols.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas kāda vīrieša dzīvesvietā Liepājā, konstatēja cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām un nelegālo alkoholu.

Kopumā no nelegālās aprites izņemtas 900 cigaretes un aptuveni 40 litri nelegālā alkohola, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes  priekšnieka palīdze Madara Šeršņova.

19.janvārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas, reaģējot uz liepājnieku sniegto informāciju par kāda vīrieša pretlikumīgajām darbībām, veica pārbaudi vīrieša īpašumā Liepājā, Raiņa ielā, kur konstatēja 42,5 litrus nelegālo alkoholu – kandžu un 900 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība par ar akcīzes nodokli apliekamo preču uzglabāšanas noteikumu pārkāpšanu. Par šādu pārkāpumu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 70 līdz 700 eiro. Nelegālais alkohols tiks negādāts uz ekspertīzi, pēc kuras tiks lemts jautājums par kriminālprocesa uzsākšanu.

1973.gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem pārkāpumiem.

Valsts policija informāciju par personām, kuras tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Atgādinām, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē). Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī un vēl viena iespēja ir Valsts policijas mājaslapā (www.vp.gov.lv) atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā pēc jūsu informācijas notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

#Atkrāpies! ir pretkrāpšanas kustība, kurā apvienojušās Latvijas valsts pārvaldes iestādes, kas cīnās pret krāpniecību dažādās jomās un izpausmēs, kā arī Latvijas iedzīvotāji un organizācijas, kas stingri iestājas pret jeb kāda veida krāpšanu. Vairāk informācijas un iespēja iesaistīties kustībā www.atkrapies.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki